2737
2734

وا..چقدر استرس😅😂..بی بی چکت مثبت شد؟؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نرو دختر تاپیک قبلیتو خوندم ۴ روز مونده به موعدت بیبی چکاتم که دقیق معلوم نیست  بزار روز موعدت ...

اخه میدونی رفتم دکتر برامعدع درد دلدرد اینا ازمایش نوشت گفت بیا تا اگ باردار بودی یانبودی بگم چیکار کنی

راستش ی هالع وحشتناک کمرنگ ک بزور معلومه افتاد

۱ هفته بصبر  بعدش بیبی چک بزن اینجوری الکی هزینه میکنی فقط 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
ی هاله خیلی کم دار خیلییییی کمرنگا

چرا انقدر عجووول😂البته خوب درکت میکنم عزیزم

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
اخه میدونی رفتم دکتر برامعدع درد دلدرد اینا ازمایش نوشت گفت بیا تا اگ باردار بودی یانبودی بگم چیکار ...

اگه از من میشنوی  پشیمون میشی تحمل کن روز موعدت برو هنوز خیلی زوده ممکنه باردار باشی ولی تو آزمایش نشون نده یا بتات کم باشه بدتر استرس میگیری 

❤❤
2706