2737
2734
عنوان

از بین رفتن امید خیلی بده ن!؟

180 بازدید | 27 پست

اینک ب زمان اون قوله رسیده باشی ولی مطمعن باشی بهش عمل نمیشه

1 سال با این امید الکی ک خودتم میدونی الکیه زندگی کنی ولی بدونی ک نمیشه تهش...! 

سعی میکنی واقع بین باشی ولی نمیتونی دل بکنی

نمیتونی باور کنی واقعیتو

دلتنگی بد دردیه

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

خیلی..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امید نداشتن خیلی بده اما تو از کجا میدونی بعد ی سال ب اون چیزی ک میخای نمیرسی؟از کجا ملوم ک خدا برات اماده نکرده باسع؟

اره دلتنگی خیلیی بده😞🤞

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
امید نداشتن خیلی بده اما تو از کجا میدونی بعد ی سال ب اون چیزی ک میخای نمیرسی؟از کجا ملوم ک خدا برات ...

نزدیک اون تایمه شد

ولی هیچی

خیلی دلم تنگه🙃

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

منم امیدمو از دست دادم میگم خدا بزرگه باز کم میارم از درون شدید عذاب میکشم نمیتونم حرف دلمو به کسی بگم نمیتونم گریه نکنم  چرا با من اینطوری کردن واقعا نمیتونم کنار بیام. همه حسرت منو میخورن نمیدونم تو دلم خونه

2738
نزدیک اون تایمه شد ولی هیچی خیلی دلم تنگه🙃

😞منمممم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
منم امیدمو از دست دادم میگم خدا بزرگه باز کم میارم از درون شدید عذاب میکشم نمیتونم حرف دلمو به کسی ب ...

خدا اگ ب فکرمون بود وضعمون این نبود

😞منمممم

🙁🥺

ینی حسرت ی سری چیزا جدی جدی باید تا اخر بمونه تو دلمون؟ 

چقدر باید این وضعیتوتحمل کرد چقدر میشه چشم به راه موند

تا وقتی ک زندگی تموم شه... 

حسرت

حسرت

حسرت 

2706