2726
عنوان

دلم با مادرشوهرم صاف نمی شه

492 بازدید | 20 پست

اصلا نمی تونم دوستش داشته باشم. امروز یکی از همسایه ها اومد گفت واه چقدر بداخلاقه مادرشوهرت و ازش بد گفت.

من هیچی بهش نگفتم فقط گفتم خوب بالاخره چند ساله شوهرش فوت شده و تنها شده ، افسرده شده. 

ولی واقعا خیلی ازش بدم میاد اصلا دلم باهاش صاف نمی شه اصلا نمی تونم یه نکته مثبت توش پیدا کنم 

برای خواهرشوهرام هم همین حس را دارم.

کسی این طور بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزار کسی بد بگه

اون خودش یه جور خوانواده توئه

هر جی احترام بزاری احترامش برا همسرته

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
2728

توناراحتی چراهمسایه ها شدن آتیش بیار معرکه؟

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
نزار کسی بد بگه اون خودش یه جور خوانواده توئه هر جی احترام بزاری احترامش برا همسرته

اره نذاشتم گفتم هرکسی یه اخلاق داره این بنده خدام شوهرش چند ساله فوت شده تنهایی افسرده اش کرده. 

منم هیچوقت دلم با خاهرشوهر بیشعورم صاف نمیشه 

اتفاقا دیشب قبل خواب به همسرم گفتم هرچقدر خواهرت زبون بریزه هیچوقت دلم باهاش صاف نمیشه 

بهترین سالهای زندگیمو زهر کرد 

باعث کلی دعوا و ... بین ما شد 

چون شوهرم همیشه خدا پشت اونا بوده

من همیشع واسه شوهرم یه غریبه ام 😔😔

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
همسایه ام تازه فهمید که این مادرشوهرمه.  راست می گه مادرشوهرم توی کوچه و خیابون و مسجد و هرجا، ...

اگر همسرتو دوست داری که باید خانوادش رو هم دوست داشته باشی وگرنه زندگیت میشه جهنم

ببخشید که انقدر رک گفتم

کسی که بهشت رابرزمین نیافته است،آن را درآسمان نیزنخواهدیافت،خانه ی خدا نزدیک ماست وتنهااثاث آن،عشق است بسترعشق به خدا خدمت به مخلوقش هست.
این اصلا ادم زبون ریختن هم نیست فقط چاخان شوهرم را می کنن

چاخان شوهرمو میکنه سالهایه ساله 

تازه بعد سالها که تنها شده دنبال اینه که بیاد خونه ام 

اما فایده نداره 

هر وقت من مردم میتونه بیاد خونه برادرش 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
اگر همسرتو دوست داری که باید خانوادش رو هم دوست داشته باشی وگرنه زندگیت میشه جهنم ببخشید که انقدر ر ...

ببین می دونم راست میگیا ولی نمیت ونم درک کنم.

اخه مثلا نمی تونمم بگم که همسرم را خیلیییییییییی دوست دارم و اینا. یه ازدواج عادی و سنتی داشتیم الان 9 سال گذشته یه جورایی دیگه عادت کردیم به هم.

ولی واقعا تحمل توهینای خانواده اش و بی محلی اش را نداشتم. تا الان که به این سن رسیدم کسی این همه به من بی محلی نکرده بود که مادرشوهرم کرده.

2706