2703
2553
بعدش چقد حالت بد میشه  اخه منم باید جراحی کنم خیلی استرس دارم از بعدش الان یکسال ب فردا مینداز ...

هیچی. من اولین بارم بود میرفتم دندون پزشکی. خیلی میترسیدم. با گریه رفتم در این حد. 

اما هیچی درد نداشت حتی بعدش. مراقبت هم طبق دستور دکترم انجام دادم و فرداش کاملا اوکی بودم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی. من اولین بارم بود میرفتم دندون پزشکی. خیلی میترسیدم. با گریه رفتم در این حد.  اما هیچی د ...

اخه میگن تا یه هفته نمیتونی قصا بخوری گلوت درد نیگیره 

همش باید چرت خشک کن بخوری 

منم یکبار رفتم مطب از مطب برگشتم الان سکیال از ترسش امروز وفردا میکنم

2456
اخه میگن تا یه هفته نمیتونی قصا بخوری گلوت درد نیگیره  همش باید چرت خشک کن بخوری  منم یک ...

ن عزیزم. من فرداش برنج خوردم. فقط ی شب مايعات خنک. دردم نداشتم. چرک خشک کن سه روز. چون بخیه داری خب 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ن عزیزم. من فرداش برنج خوردم. فقط ی شب مايعات خنک. دردم نداشتم. چرک خشک کن سه روز. چون بخیه داری خب& ...

تنها رفتی یا با کسی 

من کسی نیس باهاش برم باید تنها برم میترسم از حال برم 😁تنهایی

میگن سرطان میشه اخه توده در میاد😔

دندان نهفته مستعد تشکیل کیست و عفونته اگرم ک ریشش ب سینوس پارانازال اکسپوز شده باشه ک دیگه خر بیار باقالی بار کن

زودتر عکس پانورامیک بگیرید ببرید پیش جراح فک و صورت

خانم آقای دکتر
2714
اینکه جراح بره رو موافقم ولی کلا جراح فک و صورت درسته نه فک و دهان. جراحای فک و صورت دندانپزشکن بانو

جراح فک و دهان نوشته بود روو سربرگی ک ب من داد. 

تخصصشون اینه. دندون پزشکا همه جراح ک نیستن بانو! 

تنها رفتی یا با کسی  من کسی نیس باهاش برم باید تنها برم میترسم از حال برم 😁تنهایی

باهمسرم رفتم

داخل کسیو راه نمیدادن. دیگه انقد من اصرار کردم همسرم اجازه دادن بیاد توو😂😂

جراح فک و دهان نوشته بود روو سربرگی ک ب من داد.  تخصصشون اینه. دندون پزشکا همه جراح ک نیستن با ...

دیگه به من نگو تخصصشونو Oral and maxillofacial surgery 

بله ولی همه ی جراحای فک و صورتن دندانپزشکن . و برای همینم جمله پیش جراح برو و پیش دندانپزشک نرو حشو محسوب میشه و غلط ساختاری داره

خانم آقای دکتر
دیگه به من نگو تخصصشونو Oral and maxillofacial surgery  بله ولی همه ی جراحای فک و صورتن دند ...

چرا ب شما نگم؟ چیکاره ای مگه شما ک نباید جوابتو بدم؟؟؟ 

الانم باز اسم دکترمو سرچ کردم. نوشته جراح فک دهان صورت. پس اوکیه. Oralک کپی کردیش، دهان نیست؟ 

من تخصصشو گفتم ک دندان پزشک نره. جراح بره

حالا دقیقا مشکل شما چیه؟ همونو بگو 

باهمسرم رفتم داخل کسیو راه نمیدادن. دیگه انقد من اصرار کردم همسرم اجازه دادن بیاد توو😂😂

خوبه دلت گرم بوده ب یکی 

ایا حالت بد نشد😁غش کنی چیزی 

تنهایی برم میرسم خونه؟🤣

خوبه دلت گرم بوده ب یکی  ایا حالت بد نشد😁غش کنی چیزی  تنهایی برم میرسم خونه؟🤣

اره من خیلی ترسوام اخه. 

نه عزیزم بعدش هیچ مشکلی نداشتم. نترس

2706