2737
2734
عنوان

دلم ميخواد شوهرمو بچمو رها كنم و برم

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 87 پست
بهشم فكر كردم  هيچي با خودم نميبرم چند دست لباس و يه مقدار پول  ميرم يه شهر ديگه  د ...

یکی یه بار این کار رو کرد بعد چند سال پشیمون شد برگشت بهش گفتن برو همون جایی که بودی دیگه راهش ندادن زود هم جایگزینش کردن کسی دیگه رو باور کن راسته این ماجرا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند روز پيش زنگ زدم مشاور گفت علائم افسردگي داري  بايد درمان بشي

خب عزیزم برو مشاوره تا درمان شی بعد تازه خودتو همونجوری که هستی دوست داشته باش تا پیشرفت کنی نع اینکه اول عالی باشی بعد بخوای  به فکر خودت باشب

ابان ١٤٠١.اين كاربري دونفره شده.  
2728

عزیزم..درکت میکنم منم حس شما رو دارم

کاش پیشت بودم بغلت میکردم

و اینکه اعتماد به نفستو زیاد کن و سعی کن بیخیال باشی

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
چيه خودمو ؟؟؟ رفتار خوبمو  اعتماد به نفسمو  عزت نفسمو  من چي دارم

همون دیگ وقتی خودت میگی هیچی ندارم چ توقعی داری دیگران قبولت داشته باشن؟مگ میشه نداشته باشی فقط کافیه تمرکزتو بذاری رو نکات مثبتت بنویس هر روز صبح مرور کن من نمیشناسمت ولی مطمئنم نکات مثبتم داری 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
همون داستان چندتا خواهر؟

منظورم زنان زیرک بود عزیز حواسم نبود 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
2738
مي دوني شايد اگر بمونم بچمو به موجود بي ارزش و داغون مثل خودم بار بيارم نبودنم بهتر باشه

بری یه عمر بچه ات بدون اینکه گناهی داشته باشه تو سری فرار مادرشو میخوره. یه عمر ازخودش متنفر میشه میگه وقتی زنی ک از وجودش بودم ولم کرد دیگه کی بهم اهمیت میده 

علیه# خودت# انقلاب.کن#  

تو شغل داری پس ادم مفید و موثری هستی.

مادری .همسر . اینا کم امتیاز نیس 

اتفاقا تغییر.شهامت# .میخواد

یه مدت یه ماه مثلا امتحان کن  .نتیجه شو بسنج اگ خوب نبود باز تلاش کن هرگزتسلیم#  نشو

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
بدون انتظار تایید از دیگران  .  خود طبیعیت باش .و برای دوست داشته شدن  تلاش نکن.چون خ ...

هر روز التماس ميكنم يه روز زود بيا خونه 

اما ميگه كار دارم 

امروز بعد اداره رفت فوتبال 

٦:٣٠اومد ناهار و شام يكي خورديم نشست پاي واليبال 

خاموش كردم 

گفتم بيا باهم حرف بزنيم 

اما ترجيح ميداد واليبال ببينه 

قرار بود مارو ببره بيرون دو شبه قرار بريم بستني بخوريم 

نبرد 

گفتم لباس ميخوام بريم لباس بخريم 

نشست پاي واليبال

2706