2733
2734
عنوان

روابط دوستانه نامزدم با دخترها

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 96 پست
اگه اینکارو دوبار دیگه تکرار کرد تویه فرصت جدی باهاش حرف بزن حرفاتو که شامل حد و مرزاته جدی بهش بگو ...

جدیدا علاقم بهش زیاد شده جوری که نمیتونم درست و منطقی عمل کنم 

ولی نمیخوامم کاری کنم که بعدا پشیمون شم. 

مرسی ازتون🌸 سعی میکنم یه مدت باهاش در ارتباطمو کم کنم و تسلط پیدا کنم رو عواطفم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودت اینجوری نیستی و این چیزا رو نمی تونی بپذیری حتما حتما به درد هم نمی خورین هرچند اگر جفت تو ...

از لحاظ های دیگه فرهنگامون شبیه همه ولی خانوادم مشکل دارن وگرنه من خودم باهاش میرفتم و اونجوری بهتر کنترل میکنم شرایطو 😊🔫

جدیدا علاقم بهش زیاد شده جوری که نمیتونم درست و منطقی عمل کنم  ولی نمیخوامم کاری کنم که بعدا پ ...

اوهوم 

من این قولو به خودم دادم اگه عاشق طرف شدم یعنی دائما بی قرار طرف ولی بازم اگه اون به من و درخواست هام احترام نزاشت و لج کرد دیگه باهاش نباشم چون من در برابر خودمم مسئولم و حتی بیشتر مسئولم در برابر ادمی که ازش خوشم میاد و از اول توی زندگیم نبوده 

موفق باشی و منطق رو بزار در جایگاه اول

2728
2738
نمیزارن کلا پیچشی در کار نمیتونه باشه

بابا نامزدته یکم قرچی بازی دربیار گریه کن نمیدونم یه کاری بکن خلاصه....

مردا یه چیزیو یاد بگیرن سخته از سرشون بندازی اونم با دحترا مهمونی رفتنو ...خود دانی

بابا نامزدته یکم قرچی بازی دربیار گریه کن نمیدونم یه کاری بکن خلاصه.... مردا یه چیزیو یاد بگیرن سخت ...

اگه میتونستم ببینمش بیشتر تاثیر داشت حرفامو بزنم منتهی نمیتونم تلفنی بگم یا تو چت بهتره؟

2706