2733
2734
عنوان

روابط دوستانه نامزدم با دخترها

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 96 پست
نه من شبیهتم خانوادمون اصلا مذهبی نیستن دخترو پسر راحت صمیمیت سالم دارن باهم جلو هم روسری اینا نمیپو ...

میخوان ۷اُم برن و مشکلی که دارم نمیدونم چجوری بگم بهش؟یهو و بی مقدمه؟

خودمم خیلی دوس  داشتم اینکارو کنم ولی خب من خانوادم از این لحاظ رفت و امد با جنس مخالف و اینا م ...

اوکیه نمیگم شرایط خودتو سخت کن 

میگم این اختلاف فرهنگ رو باید حل کنین دوتایی 

و حتما در این باره باهاش جدی حرف بزن منظورم از جدی اینه که اگه دیدی داره پشت گوش میندازه باید جدی رفتار کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی باهم میریم

چرا با فلان دختر بره؟؟؟

غیرت داشته باش عه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
وای نه پس ببین خودتی و خودت...خودت زندگی تو نجات بده فدات

🙂🙂راست میگی واقعا 

میدونی آخه نمیخوام محدودش کنم چون بلاخره یه جا آدم از این محدودیتا خسته میشه و من میگم پس ببین ما بعدا هم  نمیتونیم کنار بیایم و اون قبول نمیکنه و میگه تاعشق هست تفاهم پیش میاد که اصلا من قبول ندارم چون اولش قبول میکنه بعد که میره پیش دوستاش بهش یاد میدن که چجوری قشنگ منو قانع کنه 

2731
میخوان ۷اُم برن و مشکلی که دارم نمیدونم چجوری بگم بهش؟یهو و بی مقدمه؟

نه بی مقدمه نه یه مقدمه بالغانه و جدی که دغدغتو نشون بده 

اختلاف فرهنگی 

حد و حدود 

اثبات دوست داشتنت توی عمل 

و بهش بگو فکرامو که کردم اذیت میشم اگه تو با اون دختر بری حالا اون هرچیم گفت بچگی باهم بودیمو اینا قانع نشو نزار با حرف قانعت کنه سر حرفت وایستا دیدی داره لج میکنه باید به دوست داشتنش شک کنی 

نمیدونم چکار کنم آخه من به این روابط خیلی حساسم ولی انگار تو این نسل هیچکس شبیه من نیست.خیلیا بهم گف ...

دور و بریاتم شبیه نامزدت روغن فکرن

حیوون که نیستیم

حتی تو حیونا هم این هرج و مرج باب نیست

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اصن تو شرایط نداری باشه عب ندارع  ولی اینکه بیاد جلوت بگه من با یکی از دخترا میرم  این ی ...

واقعا ... ولی همه اعتقاد دارن که من عقب افتاده فکرمو مرد باید آزاد باشه 🙃

2738
ببین یه کلام میگم تامام...اگ باهاش بمونی خودتو سوزوندی اخرشم جداییه..

اولش دوسش نداشتم خیلی ولی واقعا الان ... کلا از این شرایط دو پهلو که دو طرف درکم نمیکنن خسته ام 

واقعا ... ولی همه اعتقاد دارن که من عقب افتاده فکرمو مرد باید آزاد باشه 🙃

مرد باید آزاد باشه طوری که بیاد بگه من با یکی از دخترا میرم جشن حالا که تو نمیتونی بیای؟

این یعنی توهین و گستاخی 

اسی خیلی اعصابم خورد شد خیلی 

🙂🙂راست میگی واقعا  میدونی آخه نمیخوام محدودش کنم چون بلاخره یه جا آدم از این محدودیتا خسته م ...

نه ببین محدودیت با مرز داشتن فرق داره نامزد شما اصن هیچی براش مرز نداره عادتم نمیکنه ک ترک کنه

کاش یکی بود دوسم داشت... 
اولش دوسش نداشتم خیلی ولی واقعا الان ... کلا از این شرایط دو پهلو که دو طرف درکم نمیکنن خسته ام  ...

ببین میدونم چی میگی ولی یه جایی دیگ این دوس داشتنه ب دردت نمیخوره نمیرزه ک بخاطرش ایندتو تباه کنی ب نظرم...الان خسته شدی پس در اینده شرایط خیلی سخت تر خاهد شد

کاش یکی بود دوسم داشت... 
خب مردا همینن وقتی یه خواسته ای داری براش دلبری کن که به حرفت گوش بده دستوری هم نگو  مثلا بگو ...

از این روش استفاده میکنم ولی یه دفعه اتفاقی شنیدم که دوستاش بهش میگفتن که انقدر حرف گوش کن نباش تو مردی 😏

2706