2726
عنوان

روابط دوستانه نامزدم با دخترها

1207 بازدید | 96 پست

سلام دوستان

جدیدا به یه مشکلی خوردم با نامزدم که نمیدونم باید چکار کنم

نامزدم توی یه اکیپ دختروپسره که اینا خیلی باهم صمیمی ان و از بچگی باهمن.صمیمیت اون دخترا با نامزدم منو اذیت میکنه 

چند وقت پیش گفت با اجازت فلانی تولدش دعوتم کرده برم؟منم گفت خب اره چرا که نه. قبول که کردم آخر تماسمون وقتی که کاری پیش اومد باید میرفتم گفت تو که نمیتونی باهام بیای بعد فلانی گفت میخوام جمعیت تعادل داشته باشه داداش تنها نیا منم گفتم با فلان دختر(که البته هم من اون دخترو میشناسم هم اون)میرم پس 

دیگه وقت نکردم دوباره باهاش صحبت کنم و الان موندم که بهترین عکس العمل چیه؟ از یه لحاظ میترسم اگه از الان که فقط نامزدیم بهش بگم نرو فکر میکنه کنترلش میخوام بکنم بعدا بره و دیگه حتی با من صادق نباشه و نگه‌. و از یه نظرم واقعا انقدر روشنفکریش(البته فقط واسه خودش اینقدر روشنفکره )اذیتم میکنه لطفا راهنماییم کنین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین منطقی فکر کن تو هم حقی داری اگه اخلاقت جوریه که اذیت میشی باید در جریانش بزاری خیلی جدی و مثل دوتا ادم بالغ سر یه فرصت مناسب باید بهش بگی از این روابط و از اون صمیمیت اذیت میشی و ازش بخوای که کم کنه و باید حد و مرزاتو بهش بگی خودتم در نظر بگیر نمیشه وقتی زندگیتو جدی شد باز این چیزا باشه و تو حرص بخوری که 

اووووووووو چقدر شما روشن فکریییید !!!این مرحله تو خارجیا قفله یا باز ؟🤔

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نامزدت گفت من با فلان دختر میرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من دیگ حرفی ندارم.😑🤦🏻‍♀️

نمیدونم چکار کنم آخه من به این روابط خیلی حساسم ولی انگار تو این نسل هیچکس شبیه من نیست.خیلیا بهم گفتن چرا انقدر کوته نظری چیزی نیس آخه 😑

2706