2703
2553
عنوان

از چه محصولات مراقبت پوستی استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2931 بازدید | 49 پست
اره میدونم ولی وقتی کنترل شدن با ی چیز ملایم تر صورتتو بشور

چشم حتما ممنون از راهنماییت

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بایواکوا، گارنیه، نوتروژینا، دکتر راشل، ایمجز، وان اسپرینگ، جی وان، ماسکهای انیپک، ژل ضد جوش دوکری، لورال، شایشانگ شیاوو، جومتام، میلیون پائولین، سنانا، کاریته، باله آ، الارو، لانکوم، لنبنا، سرم های بریلی، بئوتا، رورک، لاو جوجو، ونزن، بادی شاپ اینا برندای خوبی هستن

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
بایواکوا، گارنیه، نوتروژینا، دکتر راشل، ایمجز، وان اسپرینگ، جی وان، ماسکهای انیپک، ژل ضد جوش دوکری، ...

ممنون😍

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2720
میدونم گلم شما همینجا توضیح بده اسم محصول هم بگو من عکسش رو از تو نت درمیارم

باش 

مثلا ضد افتاب بی رنگ spf50 ام ان دی 

یا ضد افتاب کرم پودری spf90سوپراستار 

بعد دیگه مرطوب کننده اسطوخودوس اروماتیک 

فیس واش سوپر استار برای پوست چرب برچسبش ابیه 

بعد سرم طلای گلدزن 

بعد کرم پودر ام ان دی 

بعد ماسک گچی روشن کننده ام ان دی 

ماسک کربن سوپر استار 

من خودم اینارو دارم 

هر کدومم خواستی خودم فروشندسون هستم از برند های مختلف هرچی خواستی بپرس اگه داشتم میفرستم برات با پست 

09917919761

2714
منم برا شست و شو صابون زردچوبه میزنم ابرسان ووچه هم تازه خریدم خیلی خوبه میخوام یه ماسک شنی هم بخر ...

منم تعریف ماسک شنی رو شنیدم

باش  مثلا ضد افتاب بی رنگ spf50 ام ان دی  یا ضد افتاب کرم پودری spf90سوپراستار  بع ...

خیلی ممنون گلم

💗💗💗 کلا هر چی خواستی در خدمتم اگه قابل بدونی 

مرسی عزیزم 🌹

صابون تریاک برای پوستم 

آب سیب زمینی هرروز 

آب رسان کامان این برنامه روتین من برای پوستمه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من سرم ویتامین سی بریلی خریدم عاشقشم.

اینقدرررر پوستمو صاف وشاداب کرده

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪
2706