1874
2079
عنوان

از چه محصولات مراقبت پوستی استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 49 پست
من خریدم  بد نیست ولی خیلی هم راضی نیستم بعد استفاده ی حس چسبناکی به پوست میده

پس چه تونری خوبه ؟

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد ‌پسرکم🥰😘
💗💗💗 کلا هر چی خواستی در خدمتم اگه قابل بدونی 

مرسی عزیزم 🌹

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم چ

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

صابون تریاک برای پوستم 

آب سیب زمینی هرروز 

آب رسان کامان این برنامه روتین من برای پوستمه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!

من سرم ویتامین سی بریلی خریدم عاشقشم.

اینقدرررر پوستمو صاف وشاداب کرده

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪
2064
ممنون😍

💛💛

اینهمه که منو ازار میدی برات کافی نیست؟... اگه اسمش رو عشق بزاریم... تموم دردم از اون ناشی میشه... اگه گناه من دوست داشتن توئه... هیچوقت از این گناه توبه نمیکنم اگه سرنوشتم زندگی با عذاب کشیدنه پس با عذاب زندگی میکنم...♡♡♡
صابون تریاک برای پوستم  آب سیب زمینی هرروز  آب رسان کامان این برنامه روتین من برای پوستم ...

تاثیر داشته؟ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم چ
من سرم ویتامین سی بریلی خریدم عاشقشم. اینقدرررر پوستمو صاف وشاداب کرده

واقعا😍

پس چه تونری خوبه ؟

متاسفانه خیلی تجربه ای از تونر ندارم 

در واقع خیلی اهل استفاده از محصولات طبیعی هستم  

اکثر تونر ها الکل و پارابن دارند از جمله لافارر و سی گل و ...

من چون ویتالیر هیچکدوم رو نداشت خریدم 

تاثیر داشته؟ 

بله 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!
2051