2410
2553
عنوان

حلقه نامزدیمونو گزاشتم روی داشتبردش و رفتم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 40 پست
به هرحال من ادمم دوست دارم یه نگاه محبت امیز کنه ی دست نوازش داشته باشه 

خب شاید واقعا نمیتونه یا بلد نیس ابراز کنه تو نشونش بده 

با تعریف کردن ازش 

ممنون ک میفهمیم ممنون ک بلدی محبت کنی ،چقدر بلدی منو خوشحال کنی 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب کلامی خیلیا محبت نمیکنن درسته لازمه ولی مردا اکثرا همینن..ولی واسه بقیه چیزا باید ببینی میتونی اخلاقش تحمل کنی یا نه..حالا ک تا اینجا پیش اومدی ادانه بده اگ بخادت کنترل میکنه خودشو..کاش تو 5 سال متوجهش میشدی

کاش یکی بود دوسم داشت... 
خب شاید واقعا نمیتونه یا بلد نیس ابراز کنه تو نشونش بده  با تعریف کردن ازش  ممنون ک میفه ...

ادمی ک بلد نیست اگر براش مهم باشه میره ونبالش

من حتی متن براش فرستادم ک چجور نوازش کنیم زنمومو نخوند

2714
۲۲

از ۱۷ سالگی دوست بودین؟😐😐😐😐

به خدا باورم نمیشه تو این سن و سالا دوست دارید باورم نمیشههههه

من تو این سن به خدا فقط پای درسم بودم اصلاااا نمیفهمدم ازدواج چیه دوست پسر کیه😑 نکنید اینکارارو توروخدا

خب معلومه تو سن ۱۷ ۱۸ سالگی طرفو نمیشناسی

خب کلامی خیلیا محبت نمیکنن درسته لازمه ولی مردا اکثرا همینن..ولی واسه بقیه چیزا باید ببینی میتونی اخ ...

نه اخه تند میره

عصبیه

عصر بیرون بودیم یکی ماشینشو جلوی ما پارک کرده بود نمیتونستیم بریم بیرون با لحن بد به مرده پرید

اخرم گفت اگر تنها بودم میدونستم چیکارت کنم

ادمی ک بلد نیست اگر براش مهم باشه میره ونبالش من حتی متن براش فرستادم ک چجور نوازش کنیم زنمومو نخون ...

خب دیگ‌اینارو باید تواین سالها کمکش میکردی 

و یاهمینطوری ک هس قبولش میکردی🤷🏻‍♀️

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706