2328
عنوان

عکس بینی من و نومزد 😑👃

2818 بازدید | 123 پست

بچه‌ها سلامممم

من حس میکنم دماغ نامزدم قشنگ تره😑💔خیلی فرمش بهتره از دماغ من

بعد دماغ من کوچیکه ولی فرم نداره 

ینی عمل نمیتونم کنم 

کیا تجربه نخ و آنزیم بینی دارن 

میشه اینجوری فرم داد؟ کوچیک نشه 

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 

عکس کامل پلیز

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2051

دماغ شوهر من کوچولو سر بالا ناز..دماغ من نیمه گوسی با غور..🤣🤣🤣..چ ربطی داره باو..عمل نکرده ها طبیعی کلا دماغاشون عملیع

خدایا مرسی که بعد این همه سال دکتر رفتن..بهم فندوقمو دادی 😘🌺خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن(الهی آمین)🤩  میشه برا فندوق منم دعا کنی؟!😔 اینبار سالم باشه..بیاد تو اغوشم..الهی خیر ببینی💖                                   ۱۴۰۰٫۵٫۱۳ سونو قلب نی نی و رفتم و شنیدم صدای نازنین تپیدن قلب کوچولومو😍 ۱۶۸ بار میزد🤩             خدایا مرسی که اون اتفاق بد تکرار نشد..😍  الهی شکرررررر6/17 ان تی رفتم شکر سالم بود(جفتم پایین) (سرویکسم پایین) استراحت مطلقم..خدایا خودت بعد چند سال دادی خودتم نگهش دار♥ الهی امین.پساری گذاشتم تو ۱۹ هفته.و مطلقم.امپول پروژسترون میزنم..شریان رحمی و ورید نافی اشکال داره که اسپرین دادن و احتمالا امپول بدن براش..نمیدونم میمونه یا نه...خستم فقط. (راستی کوچولو هم دختره)♥ (مشکل جدید...نشت کیسه اب،دهانه رحم از داخل کامل باز)خدایا خودت دادی خودت نگهش دار برام😭ای یو جی ار جنین😭😭😭وزن کم..دور شکم عقب..کیسه اب کم(۱۱٫۱۹) مسمومیت بارداری گرفتم..تشنج..فشار ۱۸..تاری دید..در نهایت ۳۳ هفته ختم. سوگل مامان دستگاهه امروز ۱۲٫۶ تاریخ زایمانم ۱۱٫۲۸ ساعت ۷:۱۰ دقیقه  بعد چندین ساعت درد طبیعی سزارین شدم..الهی شکر که بچم سالمه خدایا شکرت♥♥♥♥♥۳٫۳ بچم مشکل قلبی داره..تنگی دریچه..حفره قلب..دعا کنید براش..چرا روز خوش من نمیرسه؟!

ببینم بینی شما و نومزد و... 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .