2733
2734

هر دو مهمه

اما من خودم علاقه اولویتمه

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه ریاضی بازارکار نداره

چی بگم والا😊😙

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2738

یه رشته نام ببر که هنوز بازارکار داشته باشه

هیچچچچ رشته ای دیگه نیست😂

اگر علاقت نباشه و فقط صرفا بگی دنبال بازارکار هستم اگر نتونستی موفق بشی ناامید میشی

دیگه بازار کار و مدرک مهم نیست 

علم و تجربه و ماهری مهمه 

یه پزشک بی تجربه یه مهندس بی تجربه یه طراح لباس بی تجربه هیچوقت براش کاری پیدا نمیشه 

به نظرم علاقه مهم تره چه بسا ممکنه بری کاریو بکنی که علاقه نداری ولی بازار کاریش خوبه اون موقع ثانیه ها برات به اندازه ساعت دیر میگذره عذاب میکشی اصلا شور و شوق واسه کار کردن نداری و فقط میخوای زود تموم شه بری

2706