2726
عنوان

به نظرتون حق با شوهرمه؟

590 بازدید | 44 پست

شوهرم همیشه تا نصفه شب سرکاره بعد وقتی میاد بیشتر سعی میکنم غذایی رو که دوس داره براش درست کنم 

ناهار هم هر موقع وقت کنم درست میکنم ببره سرکار 

الان انگار تو محل کارش بهش گفتن لاغر شدی و بهم ریختی 

پیام داده به من پریده که تو ب تغذیه من اهمیت نمیدی و من اینجوری لاغر شدم تقصیر توئه 

تو این یه ماه فقط سه چهار بار غذا ساده براش آماده کردم میگه یه ماهه شام نخوردم ...

خیلی دهن بینه نمیدونم کی پرش کرده 

ب نظرتون وقتی اومد چه برخوردی داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصابش از یه جای دیگه خورده بیخیال رفتار کن 

قبل اینکه بیاد خونه پیام بده یا زنگ بزن چی دوس داری درست کنم؟

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728
عصابش از یه جای دیگه خورده بیخیال رفتار کن  قبل اینکه بیاد خونه پیام بده یا زنگ بزن چی دوس دار ...

اره خانواده ش اختلاف دارن با هم 

صب ازش پرسیدم درست کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه 

اره خانواده ش اختلاف دارن با هم  صب ازش پرسیدم درست کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه

واس خودت نزار باهاش راه بیا

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

اشکال نداره 

مردا اغلب همینن 

از این به بعد مقوی تر درست کن 

اصلا بنظر من راحتترین غذا قیمه و خوراک گوشته 

والا 

بگو باشه از این به بعد واست میپزم 

همین 

خودش وقتی دید در ماه کلی باید هزینه گوشت و مرغ کنه کم کم بیخیالش میشه 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2706