2091
2106
عنوان

به نظرتون حق با شوهرمه؟

573 بازدید | 44 پست

شوهرم همیشه تا نصفه شب سرکاره بعد وقتی میاد بیشتر سعی میکنم غذایی رو که دوس داره براش درست کنم 

ناهار هم هر موقع وقت کنم درست میکنم ببره سرکار 

الان انگار تو محل کارش بهش گفتن لاغر شدی و بهم ریختی 

پیام داده به من پریده که تو ب تغذیه من اهمیت نمیدی و من اینجوری لاغر شدم تقصیر توئه 

تو این یه ماه فقط سه چهار بار غذا ساده براش آماده کردم میگه یه ماهه شام نخوردم ...

خیلی دهن بینه نمیدونم کی پرش کرده 

ب نظرتون وقتی اومد چه برخوردی داشته باشم؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

محل نزار 

وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هدف ٦٤(من بر بلنداي موفقيت خواهم ايستاد)عضو گروه زرد 💪🏼صعود به گروه نارنجي💪🏼صعود به گروه آبيخداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
عصابش از یه جای دیگه خورده بیخیال رفتار کن  قبل اینکه بیاد خونه پیام بده یا زنگ بزن چی دوس دار ...

اره خانواده ش اختلاف دارن با هم 

صب ازش پرسیدم درست کردم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه 

2050

اشکال نداره 

مردا اغلب همینن 

از این به بعد مقوی تر درست کن 

اصلا بنظر من راحتترین غذا قیمه و خوراک گوشته 

والا 

بگو باشه از این به بعد واست میپزم 

همین 

خودش وقتی دید در ماه کلی باید هزینه گوشت و مرغ کنه کم کم بیخیالش میشه 

2104

دیگه پیگیر نباش که چکار کنی یا چی بگی 

یه حرفی زد اشتباه بوده ،شاید خودش هم فهمیده که اشتباهه و بخاطر برخوردتون غرورش اجازه نده در مقابلتون ساکت بشه 

غذاتو درست کن بشینین باهم بخورین

خداوند به من فرشته ی بهشتی داد... به اندازه تمام مهربانی و معصومیتت دوستت دارم 💞💕

یه مرغ شکم پر درست کن تا از در اومد بکن تو حلقش. انگار تازه دندون دراورده که باید به تغذیه اش اهمیت داد.‌نمیدونم این مردا چرا فکر میکنن زنها نوکر و برده اینا هستن؟ نه که خیلی هم قدر شناس و بادرک و درایتن 

باغذاچاق نمیمونه همسرت

میان وعده بده بخوره 

غذای ویتامین داروجاق کننده بده 

صبحونه قوی بده بخوره خونه هم میادمیوه بزارپیشش بخوره

انواع میوه.موز.سیب.و...

صبحونه.تخم مرغ باسیب زمینی ابپز.۳شیره باروغن زدیاکره حیوانی.انواع مربا

غذاهم.سالادالویه .ماکارانی .برنج .کوکو.ابگوشت..

باغذاتنهاچاق نمیره همسربنده هم مثلل همسرشمابودیعنی تووعده غذاییشوزیادکردم چاق شده 

بدشم اگ همسرت اشتهانداره داروبده اشتهااور

1718