2737
2734

اولین اشتباهت اینه که یه جورایی داری منت میذاری که نماز برای خدا میخونی در صورتی خدا بی نیازه و نیازی به نماز من و تو نداره ولی چرا گفته نماز بخونیم برای خودمون برای اینکه هم این دنیا و هم اون دنیا بهمون کمک میکنه ارامش میده در واقع نماز برای خود ادمه چون روح ادم رو التیام میبخشه تو باید موقع نماز این رو حس کنی نماز رو باتمام وجود بخونی انقدر وابسته بشی بهش و انس بگیری که اگه بهت گفتن نخون خودتم نتونی ترکش کنی انگار یچیزی کم داری.

دومیش هم بگم که انسان گناه کار دعاهاش یا استجاب نمیشه یا دیر استجاب میشه و از اون جایی که در توبه همیشه بازه باید اول توبه و استغفار صورت بگیره بعد به درگاه خدا دعا کنی و توبه فقط نباید لفظی باشه بلکه باید عملی باشه یعنی دیگه تکرار نشه چون در اون صورت توبه باز شکسته میشه وباید قلبا پشیمان باشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا رو امتحان نکن. پیش فرض رو بگیر که هست، و مدام به فکرش باش. یه وجود سراسر مهربونی تصورش کن. به وقتش وجودش برات ثابت میشه. جز این راهی نداری. جوینده یابندست. 

دومیش هم بگم که انسان گناه کار دعاهاش یا استجاب نمیشه یا دیر استجاب میشه و از اون جایی که در توبه هم ...

به قرانی که کلی روش گریه کردم الان نمیتوم دستشم بزنم قرانی که همیشه جلو بوده الان تو ک شو هست و هرکا میکنم دستم بهش نمیرسه 

2731
به قرانی که کلی روش گریه کردم الان نمیتوم دستشم بزنم قرانی که همیشه جلو بوده الان تو ک شو هست

نمازوقرآن خوندن برااجابت دعانیست فقط وفقط توشه آخرته.خداخیلی بخشندست.

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
یعنی چی که حرف شیطانه

حرفایی ک تو ذهنت میاد وسوسه شیطانه

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

دلیل اینکه بعضی دعاها مستجاب نمیشه یکیش اینه که خدا از اینده خبر داره و شاید اون به نفع شما نباشه اما شما ندونی و چون مصلحت بندش رو میخواد اونو مستجاب نمیکنه . بعدیش این که شاید خدا بخواد بنده رو امتحان کنه برای این که ببینه ظرفیت بندش چقدره ایمانش رو بسنجه.

و اخریش این که خدا بنده هایی رو که خیلی خیلی دوستشون داره و اون بنده ها فقط وقتی گرفتاری دارن یادی از خدا میکنن

خدا یه کاری میکنه محتاجش بشی بری به درگاهش راز ونیاز کنی و از اون جایی که میدونه اگه زود حاجت بندش رو بده سریع میره پس دیر حاجتش رو میده تا بیشتر زمزمه ها و دعاهاشو ببینه 

2738
میشه اسم کتابا رو بگی؟

یکیش خاک های نرم کوشک و کتاب  آب هرگز نمیمیرد.... 

و چند تا داستان از شهدای دیگ خوندم ولی قسمت نشده کتابشون رو بخونم🙂💖

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
دلیل اینکه بعضی دعاها مستجاب نمیشه یکیش اینه که خدا از اینده خبر داره و شاید اون به نفع شما نباشه ام ...

واقعا چیز زیادی نخواستم شاید خندهتون بگیر۷میلیون پول دیگه اینقدر هم خدا نمیتونه کمک بنده ش کنه همون بهتر کلا نکنه

ولی مطمئن باش اگر به صلاح باشه و اگر ناامید نشی و دست نکشی خدا حتما حاجتت رو براورده میکنه چون میگه وقتی این بنده این همه به من امید داره من نمیتونم ناامیدش کنم خدا خیلی مهربونه

عزیزم صلاحت نیست

بعدها متوجه میشی.....من خودم همه کار کردم برای حاجتم چقد نماز دعا ولیییی.........زمان بهم نشون داد صلاحم نبوده هیچی...وخدارو شکر میکنم که حاجتمو نداد.....

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏

عزیزم همه اینایی که گفتی حرف تو نیست.حرف شیطان رجیم هست.دشمن قسم خورده ما.که بخدا گفت به عزت و جلالت سوگند همه بندگانت را از راه به در میکنم.از پشت سر،جلو چپ و راست.....و خدا فرمود برو که جهنم را از تو پیروانت پر میکنم....عزیز دلم وقتی این وسوسه ها سراغت اومد،وقتی شک افتاد توی وجودت بلند لگو فَستَعِذ بالله مِنَ الشیطانِ لعینِ الرحیم.اینقد ابن جمله رو بلند تکرار کن.تا قشنگ آروم بشی.عزیز دام خدا بهتر از هر کسی صلاحت رو میخواد. راضی باش به رضای خدا.به قول لچه ها گفتنی در آیت درگه،هر که مقرب آر.جام بلا بیشترش می دهند

2706