2737
2734

ببین عزیزم

شاید اون چیزی که از خدا میخوای به صلاحت نیست

شاید الان جبهه بگیری و بگی نه من مطمئنم چیز درستی میخوام و به صلاحمه، ولی باید بذاری زمان این رو تعیین کنه. چقدر زود نتیجه گرفتی خدا نیست!!

شما نمازتو بخون کامل، صلاحت اتفاق میفته قطعا. 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

اونی ک بت میگه خدا نیس دقیقا همونیه ک باید ازش دوری کنی

مث مگس دور شیرینیه میدونی چی میگم؟؟ دلیل اینکه حاجتتو نگرفتی نمیدونم اما مطمئن باش خدا هست

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخاطر گناهایی که انجام دادی شک به دلت افتاده

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

من فقط میدونم و دیدم که این دنیا و برنامه هاش روی نظم خاصی میچرخه و همه چیز در زمان خودش اتفاق میفته نه دیرتر نه زودتر

و اینکه انسانها با اعمالشون روی این دنیا تاثیر گزارن

هنوز هم بلند پروازم👸❤

خودت داری میگی گناه جنسی

گناه جنسی کبیرس مگه همه چی به نمازه

نمازتو بخون گناه نکن 

خدا نگفته نماز بخون هر غلطی دلت میخاد بکن

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2738

سلام الان سوالتون اینه که شک دارین به وجود خدا؟ 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

قرار نیست ما هر چیزی بخایم بما داده بشه....منم خیلی چیزا از خدا خواستم ولی نشد...گفتم خدایا شکرت حتما حکمتی هست توش...انسان کلا غیر قابل سیراب شدن..هر چی بگیره باز میخاد...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

فقط قران بخون همین

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

برای اینکه بخوام بگم خدا هست که خبلی دلایل میتونم بگم 

به بدنت نگاه کن به قلبت که اینهمه سال بی وقفه میتپه ،به چشمات که همه چیو میبینن و ضبط میکنه

به اینهمه حیوان و پرنده های قشنگ نگاه کن ،کدوم مجسمه سازی میتونه حتی یه مجسمه ی زیبا ،به زیبایی طاووس درست کنه ؟؟؟

اینکه اینهمه ستاره و ماه و قمر چجوری بوجود اومدن ؟ همینطوری خود ب خود؟!!!

درمورد دعات هم نمیدونم جواب قطعی بدم ،شاید ته دلت ایمان نداشتی که خدا میتونه حاجتتو بده ،شاید فعلا وقتش نشده و به صلاحت نیست ، شاید گذاشته بعدا بهترشو بهت بده 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

دوست عزیز خدا گفته تو مطیع من باش منم مطیع خواسته های تو میشم. 

نه فقط نماز بلکه تو کل زندگیت باید گوش بدی به حرف خدا 

من چند تا کتاب شهدا خوندم که حتی حاجت هاشون خیلی راحت برآورده میشد  و من مطمئن شدم وقتی مطیع خدا نباشی! نمیشه طلبکار باشی 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706