2737
2739

چیزی شنیدید

یکی میگفت این کاره شکرگزاری مراحلی داره میگف تاحالا خواهرم بااین کار بیماریش خوب شده و یا یک نفر فرزند دار شده

میخوام بدونم کسی میدونه نتیجه گرفتید باید چکار کرد؟

حس خوب😍😍

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم میشه بگی چجوریه تمام مراحلشو واسم توضیح بدی، تا الان نتیجه گرفتی؟؟؟

دورش ۲۸ روزه، هر روز یه تمرین داره، باید تمریناش رو دقیق انجام بدی، من از رو کتاب معجزه شکرگزاری دارم پیش میرم، باید این کتاب رو تهیه کنی، من قبلا بدون آگاهی از این کتاب الان که‌نگاه می کنم خیلی از کاراش رو انجام می دادم مثل تصور خود در حال مثلا ساخت خونه دلخواه، یا خیر ماشين، یا همسری با این ویژگی ها، من به خونه و ماشین و همسر رسیدم

بیاین

گروه 

ما

عالیه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2706