2726
عنوان

شوهر شمام اینجوریه وقتی مریضم ازم توقع داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 55 پست

ای بابا همشون مثل همن مردا...هه....خودشون مریض میشن باید دورشون بچرخی ایتکار کن اون کار کن....نوبت ما که میشه هه میگن برو یچیزی درست کن بخور خوب بشی بچه کوچک هم دارم....اینقد دلم گرفته ی....

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏
من عید سرماخوردم شدید که نمیتونسم سرم تکون بدم از بس سرم پر از چرک بود وحشتناک بودم  ولی یه با ...

چه بد😔

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هرکس یه مشکل رفتاری داره 

من خودم تو مریضیم اصلا کار نمیکنم و استراحت ولی شاید شوهرم ی مشکل اخلاقی دیگه داشته باشه که شوهر شمادر اون زمینه عالی باشه عزیزم ناراحت نباش از دلت دراوردخ ولی بازم سعی کن تو این شرایط درکت کنه 

خودت بهش زنگ بزن بگو عزیز من اصلا حالم خوب نیس ی چیزی میگیری 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
من عید سرماخوردم شدید که نمیتونسم سرم تکون بدم از بس سرم پر از چرک بود وحشتناک بودم  ولی یه با ...

هعیییی هااا بخدا......نمیدونم ما زنا چه گناهی کردیم....هیچکس به فکر ما نیست

2728
ای بابا همشون مثل همن مردا...هه....خودشون مریض میشن باید دورشون بچرخی ایتکار کن اون کار کن....نوبت م ...

آره

من یه دوستی دارم پریود‌ میشه شوهرش کارا خونه میکنه‌میگه من دوسه روز اول میخابم فقط

من با شکم دردم همه کار میکنم اخرشم میگه زن زندگی نیسی برو از زنا مردم یاد بگیر

خب هرکس یه مشکل رفتاری داره  من خودم تو مریضیم اصلا کار نمیکنم و استراحت ولی شاید شوهرم ی مشکل ...

درست میگی میگه دوروزه همش غذای بیرون خوردم

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
دیگه دور روز از بیزون غذا گرفته بنده خدا

واقعا حالم خوب نیس وگرنه منم خوشم نمیاد کل روزو تو تخت بخابم و به خونه زندگی آشفتم نگاه کنم

شوهره من خودشو میزنه به یه مرض از من بدتر که ازش توقعی نداشته باشم بعد باید بلند شم از اونم نگهداری کنم 

لا مصب نمیدونم چطوری رنگ و رو شو عوض میکنه 🤔😂

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
شوهره من خودشو میزنه به یه مرض از من بدتر که ازش توقعی نداشته باشم بعد باید بلند شم از اونم نگهداری ...

😂😂😂😂😂

متاسفانه همسر شما درک نداره... من همسرم حتی ۲روز اول پریودم خودش غذا میپزه

شما میتوانید همسراتان را بر روی سرتان نگه دارید و حلوا حلوایش بنمایید😁😂😂

خودت باش،قرار نیست همه ازت خوششون بیاد.👍💙لینک حذف تاپیک ها
آره من یه دوستی دارم پریود‌ میشه شوهرش کارا خونه میکنه‌میگه من دوسه روز اول میخابم فقط من با شکم د ...

ما مریض میشیم میگن چطورته ارث پدرتو میخوای یا پدرتو کشتم اینجوری رفاار میکنی.....میگم بابا حالم خوب نیست میخای بیام برقصم.....اصلااااا درک نمیکنن....برا زایمانمم همینجور....اینقدر گریه کردم میگفتم کااااش عروس نمیشدم...

2706