2737
2734
عنوان

اسب سواری

370 بازدید | 21 پست

دوستان سوارکار یه سوال داشتم من امروز اخرین جلسه اموزش مبتدی سوارکاریم بود و قصد دارم دوره نیمه پیشرفته هم برم اما یک ماه دیگه ، بنظرتون ممکنه یورتمه رفتن و چیزای دیگه که در دوره مبتدی یاد گرفتم فراموش کنم؟؟؟؟😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واااقعا متاسفم برای اون کسی که اسب سواری رو بین انسانها ترویج داد،واقعا چه لذتی میبرید که سواراین حیون بشین و به زور مجبورش کنید که حرکت کنه؟اینم یه نوع حیوان ازاریه...واقعا کی بالاخره آدما ازاین حیوانات میکشن بیرون اخه....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
اصول سوارکاری مثل دوچرخه سواری هست  یکبار یاد بگیری دیگه فراموش نمیکنی

پس چرا من یه مدت نشینم پشت ماشین

حتی گاز و ترمز رو قاطی میکنم؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
 واااقعا متاسفم برای اون کسی که اسب سواری رو بین انسانها ترویج داد،واقعا چه لذتی میبرید که سوار ...

از پیامبر خدا هم سبقت گرفتیا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
 واااقعا متاسفم برای اون کسی که اسب سواری رو بین انسانها ترویج داد،واقعا چه لذتی میبرید که سوار ...

شما اصول سوارکاریو نمیدونید چیز زورکی نیست پس لطفا نظر ندید بد نیست یکم تحقیق کنید درباره این ورزش ، وگرنه من خودم عاشق اسب هستم و وابستشونم

2706