2726
عنوان

اپلای استانبول

127 بازدید | 21 پست

دوستان ی سوال کسی استانبول اپلای کرده؟یا میدونه چیزی؟من میخام با دوستم بریم اونجا ب هر اژانس مسافرتی یا این شرکتایی ک اپلای میکنن پیام دادیم ی چیز میگن میخایم بدونیم ب بودجه ما میخوره؟ اخه تو گوگل خیلی هزینه هایی ک گفته بودن خوب بود باز اینا ی چیز دیگ میگن کسایی ک مهاجرت کردن استانبول ی چیز دیگه شما نمیدونید حداقل شهریه دانشگاه دولتی و خوابگاه و ی زندگی معمولی چجوریه؟

تا اونجایی که اطلاعات ناقصم یاری می‌کنه ، ترکیه دیگه واسه دانشگاه دولتی برای مهاجران پول میگیره و دو تا از دوستام بخاطر همین ، برگشتن 

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         

ب چه زبانی میخای تحصیل کنی؟

ترکی یا انگلیسی؟

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اونجایی که اطلاعات ناقصم یاری می‌کنه ، ترکیه دیگه واسه دانشگاه دولتی برای مهاجران پول میگیره و دو ...

ینی ب جز شهریه؟ میدونید چقدر؟ و اینک سالانه بوده یا ماهانه اینها؟

2728
ینی ب جز شهریه؟ میدونید چقدر؟ و اینک سالانه بوده یا ماهانه اینها؟

نه دیگه منظورم همون شهریه بود ، قبلا هزینه شهریه خیلی پایین بود اگه دولتی قبول میشدن ولی الان پول زیادی میگیرن 

ترمی بود ، دوسال پیش ۲۵ میلیون هر ترم ، دوست بیچارم بعد چهار ترم پزشکی مجبور شد برگرده

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         
ترکی استانبولی

احتمالا سالانه ۲۵۰ تا ۷۵۰ دلار بشع

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
درامدمون اگ ب دلار باشه خوب میشه  این فقط واسه دانشگاهایی ک ازمون ورودی دارن؟

این رقم واس دانشجوهای بین المللیه

البته متغیرع شایدم کمتر باشع

الان ترمی چنده؟

خبر ندارم ، ولی با توجه به تورم دوسال پیش ، 

الان ۵۰ شاید ... و اینکه هر دانشگاهی متفاوته هزینه ها

یه دوستم ازم بزرگتر بود رفته 4سال پیش فکر کنم وضع مالی انچنانی نداشت خودش اونجا کار میکنه

اره دقیقا منم خوشم نمیاد از خانواده بگیرم اگر درست بشه کارای رفتنم قطعا قصد دارم کار کنم و مستقل باشم،دوستت الان راضیه؟

2706