2726
عنوان

درامد داروسازا

184 بازدید | 16 پست

اگه توی داروخونه یکی کار کنی چقد درامد داری؟یه داروخونه ی بالاشهر هم کار کنی

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با روزی چندساعت؟

ببینید توافقیه دیگه ... الان که به اکثر دارو سازها مجوز داروخونه نمی‌دن مجبورن واسه سرمایه دار کار کنن ۸تا ۱۰ ساعت در نظر بگیرید

🔴#کاربر آقا#     HEY, DENTISTRY,IM COMING                                                         ‌.                         
2728
ببینید توافقیه دیگه ... الان که به اکثر دارو سازها مجوز داروخونه نمی‌دن مجبورن واسه سرمایه دار کار ک ...

درسته ممنون

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
شیفتی ۴ الی ۵ میلیون بوده

خودتون داروسازید؟؟؟؟چون این درامد محاله و خیلی کمه یکی داروساز بود توی سایت بهم گفت ۱۵ تومن حقوقشه دارید اشتباه میکنیدا

خودتون داروسازید؟؟؟؟چون این درامد محاله و خیلی کمه یکی داروساز بود توی سایت بهم گفت ۱۵ تومن حقوقشه د ...

خب احتمالا چند شیفت کار می کنن من خودم پارسال که پرسیدم از چندتا داروساز اینطوری گفتن

خب احتمالا چند شیفت کار می کنن من خودم پارسال که پرسیدم از چندتا داروساز اینطوری گفتن

بهتون خیلیییییییییی خیلی کم گفتن داروسازی جزو رشته های تاپ تجربیه جزو سه تا رشته اصلی مثلا فیزیو که یکم پایینتره درامدشون بالای ۱۰ تومنه

بهتون خیلیییییییییی خیلی کم گفتن داروسازی جزو رشته های تاپ تجربیه جزو سه تا رشته اصلی مثلا فیزیو که ...

گفتن اگه به عنوان مسئول فنی بخوان کار کنن ماهی میشه ۱۰ تا ۱۵ که خب به نظرم کمه نسبت به اون همه درسی که می خونن

گفتن اگه به عنوان مسئول فنی بخوان کار کنن ماهی میشه ۱۰ تا ۱۵ که خب به نظرم کمه نسبت به اون همه درسی ...

۱۰ تا ۱۵ با ساعت کاری ۸ خوبه دیگه

تازه جایگاه خوبیم دارن دکترن داروسازن

عزیزم سرچ کن تو گوگول حقوق داروسازان سال ۱۴۰۰ یا ۱۳۹۹. برای هر استان میاد.  انجمن داروسازان برا ...

مممون گلم سرچ کردم یعنی پایه حقوق ۱۱ الی ۱۳ میلیون درسته؟

مممون گلم سرچ کردم یعنی پایه حقوق ۱۱ الی ۱۳ میلیون درسته؟

امسال ۱۴_۱۷ بود. برای ۸ ساعت کار تو روز.

البته استانهای مختلف متفاوتند. بعضی ها هم هستند روز تعطیل هم کار میکنن. اونا دیگه بستگی داره ولی معمولا حدود ۲۰ میشه.

2706