2737
2734
عنوان

پرستار بیکار داریم؟

2478 بازدید | 38 پست

من یه هفته دیگه کنکور دارم و به شدت نگرانم😰

البته خودم میدونم الان وقت فکر کردن به این چیزا نیس ولی میخوام بدونم

کسی اینجا هست یا کسیو دیدین پرستاری خونده باشه و بیکار باشه‌؟

راستی برا دعا کنین قبول شم🙏😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ولی الان یه عده میان میگن اره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728

من خودم پرستارم

بیکار دیدم

تا دلت بخواد

ولی همه‌ی بیکارها یا "انتخاب" خودشون بوده یا هیچ "علاقه"ای مطرح نبوده یا اصلا "نیاز"ی به کار کردن نداشتن

اگه سوالی داری بازم بهم پیام بده خوشحال میشم کمکت کنم

2738
من خودم پرستارم بیکار دیدم تا دلت بخواد ولی همه‌ی بیکارها یا "انتخاب" خودشون بوده یا هیچ "علاقه"ا ...

شما کدوم شهری؟

چجوری پرستارارو جذب میکنن اصلا؟

میگن یه آزمون استخدامی برگزار میکنن

اون آزمون ممکنه اصلا برگزار نشه؟

حتی تو شهرای کوچیک؟

اره به نظرم یعنی من تاحالا بیکار ندیدم توشون

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
شما کدوم شهری؟ چجوری پرستارارو جذب میکنن اصلا؟ میگن یه آزمون استخدامی برگزار میکنن اون آزمون ممکن ...

من برای مازندرانم

جذب پرستارا روش‌های زیادی داره

بهترین حقوق‌های "پرستار" مربوط میشه به پرستارِ طرحی و پرستارِ استخدامی

پرستارِ طرحی همون دانشجوییه که درسش تموم شده و ۲ سال باید طرح بره (طرح قابلیتِ تمدید هم داره و تا ۳ سال اگه اشتباه نکنم میتونی تمدید کنی) اینم بگم که پرستارهای مرد، اگه معافیت از خدمت یا کسریِ خدمت نداشته باشن، طرح و خدمتشون یکی میشه و در طول اون ۲ سال؟ حقوقِ سربازِ کارشناس رو میگیرن

پرستارِ استخدامی، هر سال آزمون برگزار میشه که باید مطالبی رو بخونی و بعدش امتحان بدی، بعدش اگه قبول شدی میری برای مصاحبه و بعدش استخدام میشی

خیلی ها توی دوره‌ی طرحشون استخدام میشن (بخاطر نیاز شدید بیمارستان ها به پرستار)

حالا اگه استخدام نشدی، میتونی با عنوان‌های زیادی همچنان توی بیمارستان‌های مختلف کار کنی: قراردادی، شرکتی، پیمانی، ساعتی و ...

اون ازمون هم حتما برگزار میشه، سالی یک بار رو که هر بیمارستانی داره ولی بعضی مواقع بخاطر نیاز شدید بیمارستان ها به پرستار (مخصوصا توی این دوران) ممکنه بیشتر از یک بار برگذار شه.

امیدوارم مفید بوده باشه

2706