2726

رفتم برای ثبت نام کنکور فنی

کارامو انجام داد کلا پنج دقیقه شد گفت دویست هزار تومن ، منم خبر از هزینش نداشتم کارت کشیدم اومدم

بعدش دوستم زنگ زد گفت با هفتاد تومن ثبت نام کرده همین امروز😳منم زنگ زدم به یه کافی نت دیگه گفت هزینش پنجاه تومنه

خلاصه داغ کردم لباس پوشیدم رفتم داد و بیداد کردم

گفتم چون با فرم محل کارم اومدم فکر کردی وضعم توپه؟ بعد یکم من من کردو گفت شماره حساب بدید واریز کنم

صد تومن زد به حسابم و همچنان قر قر زنان اومدم خونه😂😂😂😂

الان بعضیا میان تو تاپیکم میگن بخاطر دویست تومن چرا اینکارو کردی!!!! آقا حقم بود پولمو پس بگیرم 

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آفرین کاره خوبو تو کردی عزیزم 

مردم یاد گرفتن به ظاهر نگاه کنن بعدش هر غلطی دلشون بخواد میکنن

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂

حالا من امروز یه صحنه ای دیدم خیلی دلم شکست . یه پسر بچه  نیازمند برا امام رضا شعر میخوند پول جمع میکرد تو یه پاساژ لوکس . تو یه مغازه رفت شعر خوند فروشنده ده تومن گذاشت تو کیسه پسربچه و ۱۵تومن از کیسش در اورد پسر بچه هم حواسش نبود کلی تشکر کرد منم که چندساله بوکس کار میکنم نتونستم جلو خودمو بگیرم مشت زدم تو صورت فروشنده تا همین الان کلانتری بودم 

نوالا من نمیگم چرا واسه دویس تومن این کارو کردی من فکر اینم چرا اون ۵۰ تومنو ازش نگرفتی😂من پولش برا ...

اره تازه داشتم بخاطر اونم آبروشو میبردم بعدش دیدم مغازش کولر نداره منم داغ کرده بودم از اعصبانیت حالم داشت بد میشد😂😂😂😂😂گفتم به درک سکته نکنم حالا😂😂😂😂😂

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
حالا من امروز یه صحنه ای دیدم خیلی دلم شکست . یه پسر بچه  نیازمند برا امام رضا شعر میخوند پول ج ...

ای واااااای چه آدم حرومزاده ای

خوب کردیااااااا آفرین به تو شیر زنی بخدا

2706