2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بدجنسه😔

2059 بازدید | 159 پست

سلام .

من الان چند هفته میشه اومدم خونه ی مامانم . من خودم خونه ی اجاره ای دارم ولی بخلطر کار همسرم میرفتم خونه ی مادرشوهرم پدر شوهرمم خیلی اصرار میکرد چون بچمو دوست داره ولی مادرشوهرم خیلی بدش میاد از پسرم چون اسم برادرشو نزاشتم روش خیلی عقده کرده اصلا محبت نمیکنه به بچه . به شوهرمم بی محلی میکنه . چند وقت پیش که رفته بودم خونه ی مادرشوهرمم پسرم خرابکاری کرده بود  کنار در .البته تو شلوارش . اونام میخواستن عدا بخورن انگار حالشون بهم خورده خواهرشوهرم هیعی قیافه میگرفت پسرشم همش میگفت حالم بهم خورد فلان شدمنم با خنده گفتم پسرم اگ مرفتن خونه ی خودتون  راحت غذا میخوردین خونه ای که بچه کوچیک داره اینطوریه چون بچه حالیش نمیشه . خواهرشوهرممم گفت مگ خونه ی توعه فلانه کلی فوش داد به من . منم کم نذاشتم . اخرشم پدرشوهرم خواهرشوهرمو بیرون کرد گفت همش اینجایین مزاحم میشین برین خونه ی خودتون تو ۱۲ ماه سال ۹ ماهشو خونه ی منین کلی دعوا کرد . حالا مادرشوهرم و کل خواهرشوهرام به من بی محلی میکنن به ماند که مادرشوهرمم کلی دعوام کرد .حالا عید قربان باید برم اونجا چه رفتاری داشته باشم باهاشون ؟ 

نمیخوام بگین کی مقصره کی فلانه فقط خواهرانه بهم راهکار بدین 

شوهرم سربازه مادرشوهرم انقد کینه ای و بدبخته که اصلا با شوهدم خداحافطی نکرده فقط بلده به داماداش برسه خدا شاهده یکبار برای منو بچم هیچی درست نکرده ولی همین که داناداش میان چند نوع غذا درست میکنه . خیلی عقده ای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نه قضاوت میکنم نه هیچی اما اینور و اونور بچه رو پوشک کنین واقعا زشته حتی تو شلوارش هم بوده باشه شما تو خونه پدرشوهرتون بودین شاید واسه شما مسئله مهمی نباشه اما اونا حساس باشن 

بنظرم نرو بااین شرایط بهتره روبه رو نشین 

عزیزم نرو بعداین همه دعوا تازه میگی راهکار میخام

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738

من باشم نمیرم ولی اگه واقعا مجبوری 

یک با خانواده شوهرت صمیمی نشو وقتی همچین رفتاری دارن 

دو؛دوری و دوستی 

رفتی خیلی مودب سلام و احوالپرسی کن نه خیلی گرم انگار با یه فرد غریبه هرکارم کردن اخم نکن زیاد حرف نزن مگه باهات حرف زدن

چیزیم گفتن بی احترامی کردن خیلی محترمانه جواب بده یا کلا بی محلی کن بیشتر میسوزن

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2706