2703
2553
ب تو مربوط نیس تو دخالت میکنی ک چی شه😹 ضمنا تو یکی ک معلومه چقد پرکاری اومدی واس من تز میدی فاز رو ...

سوادت در این حده که جمله من به نظرت روشن فکریه😂لایک واسه تو افتخاره توشعور داری براهممون کافیه

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
من راضیم تا حدودی گاهی هم پشیمون میشم که اومدم این رشته😂 همه یه دوره پشیمون شدن که اومدم پرستاری ...

اره منم علاقه ندارم کلا برنامه های دیگه ای دارم ولی این حقوق ب نظرت واس یه دختر مجرد کافیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توچی میگی کاسه داغتر از آش😒😒

داری بحث الکی راه میندازی . خوشم نمیاد از ادمایی مث تو . حق با استارتره منم از حق دفاع میکنم برا همین جوابتو دادم . 

از تاپیکی خوشت نمیاد به جای بحث و دعوا جمع کن برو

هرموقع چشمامو میبندم تموم آرزو هامو میبینم انگار مطمئنم میرسم بهشون ولی چطوری ؟ اونش به من مربوط نیست😉
ماشالا  موفق باشین

خیلی ممنون همینطور شما

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2456
بخدا یکبار حقوقمونماهی18میلیون شد اومدم تو سایت گفتم اه دل مردم گرفت منو از اون وقت شدیم ماهی9تومن.م ...

اینجا حسود زیاد داره یه بار دیدم یکی گف حقوقم فلان قدره اون یکی میگف دروغ میگی و تهشم بش گف امیدوارم انقد تو حسرت این حقوق بدی تا جون بدی :/ خیلی پستن بعضیا

2714
سوادت در این حده که جمله من به نظرت روشن فکریه😂لایک واسه تو افتخاره توشعور داری براهممون کافیه

چقد حرف میزنی هی این وسط ور ور میکنی برو بیرون دیگ اگرم نمیری پس دهنتو ببند

اسکل

پزشکید و این نشانه ی مسخره ی چشم زخم رو گذاشتید؟

مگه به شما مربوطه ؟ از این استیکر خوشم میاد طلا و جواهرات این طرح هم زیاد دارم چون ازش خوشم میاد

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2706