2726
من زنگ زدم برا زایمان در اب میگه میری میشینی تو اب یکم درد میکشی برمیگردی روتخت...۱۲میلیون ناقابل من ...

اگه بخوای ۱۲ بدی،که سزارین منطقی تره،حالا یکمم برو تو کار اپیدورال ببین بدردت نمیخوره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خیلی برای سزارین اختیاری سخت میگیرن بیمه تکمیلی من قبول نمیکنه

مطمینی؟من بیمه معلمم گفت قبول میکنیم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اخه میگن بعدش راحت میتونی سرپا وایسی منم ۵ماه دیگه وقت زایمانمه موندم چیو انتخاب کنم

والا سزارینم فرداش میتونی وایسی .ب وایسادن نیست ک حالا گیریم سزارین دوران نقاهتش بیشتر بهتر ازاینه ک اونجای ادم بخیه بخورره.من میدونم چجوری بعدش میرن دستشویی طبیعیا.یا اولین رابطشون  بع  زایمان چجوری تحمل میکنن

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
2728
اپیدورال چی هست 

بیحسی از کمر میزنن میگن ۶۰،۷۰ درصد دردو کم میکنه معمولاتو ۴ سانت میزنن،ولی فکر کنم اگه دکتر ببینه خیلی روند زایمانت کنده دیرتر میزنن

والا سزارینم فرداش میتونی وایسی .ب وایسادن نیست ک حالا گیریم سزارین دوران نقاهتش بیشتر بهتر ازاینه ک ...

ادم خودش انتخاب میکنه چجوری باشه؟

کاربر قدیمیم تا دوهفته تعلیق شدم 😒🤦‍♀️

ایشالا که دکترم سز کنه. از طبیعی بدم میاد 

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
بیحسی از کمر میزنن میگن ۶۰،۷۰ درصد دردو کم میکنه معمولاتو ۴ سانت میزنن،ولی فکر کنم اگه دکتر ببینه خی ...

اها ...اخه از سوزنم میترسم😂😂اقا اصلا من بچمو تا ۱۸سالگی تو شکمم نگه میدارم

منک خودم انتخاب کردم ولی خب سزارین اختیارط بیمه نمیده نزدیک ی ۱۲ میلیون پولشه

اها طبیعی چقدره هزینش...ببخشید اینقد سوال میپرسم اخه نمیدونم

اها ...اخه از سوزنم میترسم😂😂اقا اصلا من بچمو تا ۱۸سالگی تو شکمم نگه میدارم

دقیقا حرف دل منو زدی

تو خودم نمیبینم این همه دردو تحمل کنم

آمپول هم وحشت زدم میکنه

اگه بی دلیل سزارین کمی قبول نمیکنن میگن از اواخر سال 98 اینطوری شده شانس من

من همین یه ماه پیش رفتم حضوری نمایندگیش پرسیدم سزارین اختیاری رو،گفت قبول میکنیم،هربیمه ای هستی برو نمایندگیش بپرس حالا ضرر که نداره

من همین یه ماه پیش رفتم حضوری نمایندگیش پرسیدم سزارین اختیاری رو،گفت قبول میکنیم،هربیمه ای هستی برو ...

بیمه شما چیه؟ 

من بیمه دانا دارم 

دکتر معتمدش گفت که بی دلیل باشه قبول نمیکنیم

2706