2737
2734
عنوان

لیپوساکشن

495 بازدید | 16 پست

سلام 

خانم‌های عزیز 

کسی لیپووساکشن کرده ؟ میشه بگین چه حور بوده ؟ و قیمت هم بفرمایید ؟ 

راضی بودید ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

منم لایک کنید اگه کسی ج داد🥰

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خواهرم پیش دکتر نهاوندچی ساکشن شکم و پهلو و ابدومینوپلاستی همزمان انجام داد شد 14 اینا فکر کنم

البته چند ماهی میگذره نمیدونم تغییر کرده هزینه ها یا نه. بخوای میتونی تماس بگیری شاید بگن واتساپم جواب میدن. 

این شماره واتساپه 09221203179 - شماره هاییک که میتونی زنگ بزنی ایناست 09021978980  تا خط 4

2731
عزیزم من خواهرم پیش دکتر نهاوندچی ساکشن شکم و پهلو و ابدومینوپلاستی همزمان انجام داد شد 14 اینا ...

مرسی 🙏♥️

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
سلام عزیزم مامان من سال قبل پیش دکتر سهراب مرادی لیپو شکم و پهلو انجام داد و نتیجه عالی گرفت. هزی ...

مرسی 👌

2738
ولی خیلی از دکترم راضیم به چندتا از دوستام هم معرفیش کردم اونا هم خیلی راضی هستن از عملشون 

مرسی عشقم ♥️

مرسی 🙏♥️

برای ساکشن شکم من بهت پیشنهاد میکنم بری پیش دکتر مریم شفیعی کارش عالیه زن داداش منو عمل کرده خیلی خوب شده. چند تا از دوستامم پیششون لیفت و پرتز سینه انجام دادن خودمم ماه بعد میخوام برم پیش شون عمل کنم ادرس سایت شونو دارم میدم بهت برو ی سر بزن کارشون عالیه

09105656376

خاله من لیپوساکشن انجام داده چند وقت پیش خیلی راضیه واقعا تغییر کرده راستش روم نشد قیمت بپرسم اما یه مدتی بود میخواست انجام بده ولی می ترسید. دوستش رفته بود پیش دکتر ناظمیان راضی بود معرفیش کرده بود به خالم. اونم رفت ویزیت شد و دو ماه پیش انجام داد. ما خانوادگی یکمی چاقیم من و مامانم هم میخوایم بریم پیش دکتر ناظمیان ویزیت بشیم ببینیم چی میشه. من نمونه کاراشم دیدم خیلی خوب بودن.

من پارسال میخواستم لیپوساکشن کنم خیلیم برام مهم بود که پیش یه دکتر خوب برم یکی از دوستام دکتر باقری‌ رو بهم معرفی واقعا خدا خیرش بده خیلی دکتر خوبی بود منم خیلی راضیم

2706