2726
عنوان

چون بابام پولدار نیست خواستگار ندارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 48 پست
قبول ندارم  کلی دوستای پزشک و متخصص دارم که هیچ‌پشتوانه ای جز صورت ناز و زیبا و اندام قشنگ و د ...

بعدشم به قول دوستامون ک اینجا کامنت گذاشتن پسرا برای پزشک بودنشون میرن جلو؟ پس خودشون چی 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
چی میخوندن؟

یکیشون الان‌متخصص زنانه . یک‌دختر هم داره . چون پرورشگاهی بود و پدرم از کودکی به اون خیریه کمک‌میکرد ، جلسه خواستگاریش تو خونه ما برگزار شد ولی خودش همونجا به خانواده داماد گفت من یتیم و فقیرم و با کار کردن‌تو بیمارستانها تونستم دکتر بشم 

شاید همزمان بالای ۳۰ نفر خواستگار داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین فقط بسپار به خدا... وضع خانواده من متوسط رو به پایین بود.. خواستگار زیاد داشتم ولی هر کدوم و به ...

خداروشکر عزیزم. تو سپردی به خدا؟ من ک قلبم گاهی میشکنه. 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
سنی نداری که. اگه درس خوندی برو دنبال کار اگه نه زودتر درس بخون یا یه مهارتی یادبگیر و پول در بیاربز ...

مرسی عزیز دلم بله دانشجو ام. کارم تو حیطه ی آزمایشگاس

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2728
مرسی عزیز دلم بله دانشجو ام. کارم تو حیطه ی آزمایشگاس

انشالله شانسهای ازدواج خوب هم پیش میاد 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
الان شما بگو من چه کاری کنم؟ قبول دارم حرفتو اما همه چیز سواد نیست.  من تازه دانشجو ام.

من نمیدونم شما چکار کنی 

ولی قرار نیست همه پولدار باشن که . تو اجتماع یک عده قشر بالا هستن یک عده نیستن . جایگاه خودتو قبول کن .همیشه فکر کن تلاشت به اندازه ارزوهات هست یا نه؟

بعدشم به قول دوستامون ک اینجا کامنت گذاشتن پسرا برای پزشک بودنشون میرن جلو؟ پس خودشون چی  

ببین دوستم تو میگی به خاطر پول نمیان من میگم اونها هم خیلی کمتر از تو پول داشتن ولی پزشک شدن و به خاطر اون میرن . 

اگر به خاطر پول بیان مشکل نداری که از بی پولی شکایت میکنی؟ پزشک بشی بیان بده به پول بیان خوبه؟ 

حرفت درسته و دختر خانم فوق العاده منطقی و تیزهوشی هستی 

من فقط میگم پول دست خودت نیست تلاش و موفقیتت که دست خودته . همه چی هم‌پزشکی نیست حالا ما این دختر رو از بچگی میشناختیم و من یادم افتاد . حرفه های هنری آموزشی صنایع دستی .... هرچی . تو هر زمینه با کار خودت بهترین باشی بر ات آدم هست تا اینکه افراد غیر هم طبقه ات رو ببینی و دائم افسوس بخوری

وا خب نمیخوان بافامیل وصلت کنن چ ربطی داره🤣منم بابام‌چولداره اما پسرا فامیلو ادم حساب نمی‌نکنم چ برسه بیان خاسگاریم 

خودت پاشو تلاش کن

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

به پولداری و بی پولی نیست 

اما حق میدم بهت دل گرفته باشه

به خدا توکل کن 

وقتی قسمتت باشه حتما میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2706