2737
2734

سلام دوستان همسرم الان بیست روزه سر چیز مسخره و الکی قهر کرده عادت هرماهشه یا هردوماخ و هربار من ابله میرفتم منت کشی ولی دیگه خسته شدم بخدا همیشه ملاحظه اشو کردم من انگار حق ناراحت شدن ندارم حق اعتراص کردن ندارم اصلا انگار حق زندگی ندارم. فقط واسش خوبم برم سرکار پول بیارمو سه تا بچه رو بزرگ کنم. الانم چهارشب هست رختخوابشو از کنارم میبره اتاق دیگه پهن میکنه. چه کنم خیلی خسته ام خیلیییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تلفنی نمیتونم گلم. تایپی میشه به اون دکتر فرستاد؟

نمیدونم گلم بهم معرفی کردن تعریفشو خیلی کردن

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2738
لطف کردی عزیزم 

فدات انشالله مشکل حل بشه هر چند غمت نباشه زندگی ها همه لنگه هم شده اگه مزهبی هستی یه راه درست درمون بهت بگم 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
چه راهی گلم

من شوهرم هر وقت این طوری جنی شدنی 😁این کارو میکنم 

۲۴بار ایت الکرسی ۲۴ بار ناس فلق بخون  به یه مشت نمک فوت کن بهد نمک رو بریز گوشه ها خونت  همون روز اول مهر محبت فراون میشه تو خونه امتحان کن صد درصد جواب میده 

من شوهرم هر وقت این طوری جنی شدنی 😁این کارو میکنم  ۲۴بار ایت الکرسی ۲۴ بار ناس فلق بخون   ...

مرسی قربونت برم حتما همینکار میکنم. زیر فرش بریزم یا گوشه های خونه کافیه؟

مرسی قربونت برم حتما همینکار میکنم. زیر فرش بریزم یا گوشه های خونه کافیه؟

فدات گوشه های خونه یه کوچلو کافیه 

2706