2703
2553
عنوان

عشق یا پول دیگه پرسیدن نداره😆

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 160 پست
واااای عجب آدمیه تامیتونی به فکرخودت باش ازاین آدم توپیری هم خیری بهت نمیرسه علاوه برپس اندازمالی ...

آره گلم باورکن چندوقت پیش مریض شدم رفتم سنوگرافی وآزمایش به خودشم گفته بودم کارتشودادولی بعدش کلی سروصداکردکه چرااین همه شده بخداتمام پولشوکه داده بودبهش دادم که منت نزاره واعصابموخوردنکنه همش میگفت دیدی این همه پولای منوخرج کردی ازآخرم سالم بودی هیچی نبود

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
عزیزم شوهرت عاشق نبوده اون هوس بوده که آنقدر زود نظرش عوض شده هر دوست داشتنی عشق نیست

بله متاسفانه خودمم بعضی موقع هابه این نتیجه میرسم ولی بازمیگم نه شایدواقعادوستم داره اخلاقش اینه که پول دوسته 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم باورکن چندوقت پیش مریض شدم رفتم سنوگرافی وآزمایش به خودشم گفته بودم کارتشودادولی بعدش کلی سر ...

خیلی اشتباه کردی پول پس دادی بااین کارت بهش یاددادی اگرتحت فشاربزارتت مجبورنیست خرجت  بده

آخه چه فکری میکنی اینقدربهش بهامیدی

ببین روزی صدبارباخودت تکرارکن که وظیفشه که خرج دوادرمونت بده 

بازاگربی پول وبدبخت بیچاره بودیه چیزی وقتی داره چرانبایدبذاره تواستفاده کنی

مجبورش کن تمامی مایحتاج تووبچه هاروتامین کنه هرچی هم واسه خونه یادکترخرج کردی ازش بگیر

اصلافکرکن خانوادت بهت پول نمیدادن اونوقت تکلیف چی بود؟

خیلی اشتباه کردی پول پس دادی بااین کارت بهش یاددادی اگرتحت فشاربزارتت مجبورنیست خرجت  بده آخه ...

آره عزیزم منم میدونم بااین کارم پرروترمیشه ولی چه کارکنم اینقدردعواکردیم گفته درست میشم ولی نشده بخدادخترکوچیکم هم یکم بلندترباشوهرم حرف میزنم میترسه فکرمیکنه بازداریم دعوامیکنیم وبدنش میلرزه وگریه میکنه که مامان توروخداچیزی نگو به خاطربچم مجبورم سکوت کنم وزندگی کنم،

آرع راست میگی مامانمم میگه یک روزکه من نبودم میخوای چیکارکنی دیگه تصمیم گرفتم که نزارم مامانم پول خرج کنه همونوواسه خودم پس اندازکنم.

میدونی دردم ازاینکه میبینه تمام خرج منوبچه هاش بامامانمه بازهی بدگویی اونارومیکنه وچشم دیدنشون ونداره بجای دست دردنکنشه بی شعور.

ببخشیدعزیزم ناراحتت کردم حلال کن❤❤❤

2456
فدای توکاری نکردم  امیدوارم اصلاح بشه به خدامیسپارمت

ممنون عزیزدلم برام دعاکن انشالله که همیشه خوشبخت باشی😚

2714
والا من و شوهرم خیلی گرفتاری مالی داریم ولی واقعا باهم خوشیم تاالانم سر مسائل مالی بحث نکردیم بااینک ...

منم عین توام هنوزشوهرم خرج خونوادشم میده بخدا یه هفتس هوس پیتزاکردم دام نمیادبگم بره بخره میتونه بخره شده بره گدایی میکنه ومیخره ولی دلم نمیاد عشق ارزشش بالاترازپوله

😑😑 
منم عین توام هنوزشوهرم خرج خونوادشم میده بخدا یه هفتس هوس پیتزاکردم دام نمیادبگم بره بخره میتونه بخر ...

دقیقا عشقم حرفت قبول دارم منم حاضر نیستم یه تار موی عشقم با دنیایی پول عوض کنم