2733
2734

الان 12 هفته و 5 روزم سونو ان تی رفتم ولی دکتر حتی اصلا نگا نکرد جنسیتو بگه منم یبار پرسیدم گفت هفته ی 16 تموم شد و رفت منم اصراری نکردم !

حالا علایمم اینکه مهمترینش که به چشم میاد سینه راستم بزرگ تر شده , حالت تهوع اگه معده ام خالی باشه دارم اما به محض اینکه یک چهارم دمیترون رو بخورم و غذا بخورم حل میشه 

علامت v تو هر دو تا چشمم هست پس نمیشه گفت اینو 

شوری رو بیشتر دوس دارم چیز خاصی دلم نمیخواد ولی چیپس خیلی دوس دارم , از چیزی هم بدم نمیاد فقط گوشت چرخ کرده یا کباب کوبیده نمیتونم بخورم حس میکنم طعم و بوی آهن داره 

همش بدنم گرمه دارم خفه میشم خیلیم تنبل شدم همش میخوابم و ضمنا اشتهام خیلی کم شده .

پوستم صافه اصلا جوش نمیزنم صورتمم لاغرتر شده 

تست جوش شیرین و نمک و اینا اما انجام ندادم 

تنبلی و گرما مال دختره.

اما منم داشتم و پسر دارم.ویار من شبانگاهی بود

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من با اینایی که گفتی پسر داشتم

اللن دختر دارم همش فرق داره

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
من فوق العاده زیر کولر هم گرمم میشد گور میگرفتم و ۳ماه اول حالت تهوع زیاد داشتم،پوست روشن شده بود&nb ...

اخه جاریمم برعکسه میگه تو دخترش شدیدا بدنش سرد بود و همش پتو پیچ اما تو دو تا پسراش همش گرمشه , خودمن میدونما این علایم تو هر کس متفاوته اما دوس دارم زودتر بدونم 

2706