2737
2734
عنوان

🌴🌹سلام بر دوستان گلم .💝میشه برای دل گرفته من صلوات بفرستید🌴☝🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 85 پست
آبجی من دیر دیدم پیامتو قربون دلت🥺❤ بازم برات ۱۰۰ صلوات و یه دعای معراج میخونم عزیزم. ان شاالله هم ...

سلام گلم فاطمه جان خوبی عزیزم...ممنون بابت صلوات ها الهی حاجت روا بشه 

خدا بهترین ها رو برات بخواه ..الهی به تمام آرزوهایت برسی ...همیشه شاد و سلامت باشید😘😘😘😘😘😘😘😘

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی مشکل برادرت حل بشه... ای خواهر من تمام هم و غمم شده برادرم... دلم خون... پانصد و خورده‌ی... سرم ...

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

الهی ب عالیترین نحو حاجت روا شین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی مشکل برادرت حل بشه... ای خواهر من تمام هم و غمم شده برادرم... دلم خون... پانصد و خورده‌ی... سرم ...

خداوند بخشنده از خزانه غیبشون و از رحمت بی پایانشون ب برادر بزرگوارتون آن چنان ببخشند ک مبلغی از دست دادند کوچترینش باشه الهی آمین. الهی دل مهربانتون همیشه لبریز از آرامش و امید باشه، الهی دل خوشی هاتون روز افزون الهی آمین🌹🌹🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731
سلام گلم فاطمه جان خوبی عزیزم...ممنون بابت صلوات ها الهی حاجت روا بشه  خدا بهترین ها رو برات ب ...

فدای توعزیزم. ان شاالله همچنین برای خودت، همه این دعاهای قشنگت..🤲❤😍💖الهی  تنت سالم باشه، بهترین ها نصیبت بشه آبجی❤❤❤❤💖💖💖💖

🌸اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم🌸

توروخدا برا منم دعا کنید سردرد سینوزیتم خوب شه 

اسمم مریم هس

خیلی محتاج دعای خیرتونم 

توروخدا دعام کنید خیلی

2738
امیدوارم حالش خوب باشه.. از اول محرم دیگه پیامای واتیاپشو جواب نداد، بی سابقه هست. 😞

وای توروخدا اینجوری نگو من دلشوره میگیرم 

خب شما شمارشم داری خوبه پس بهش زنگ بزن شاید جواب داد

2706