2726

یه روش های برای شیاعومی سراغ دارم که مشکل رو حل یا جلو گیری از بروز یا نصفه حل می‌کنه 

اونایی هم که گوشیشون هنگ زیاد داره مطرح کنند تا روش های بدم که برای بعضی ها می‌تونه تا پنجاه درصد هنگی رو کم کنه 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

بگید کی داره مدل گوشیش چیه کمک کنم 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لایک کنید خوشگلا

خوب مشکل گوشیتو بگو شما فعلا 

اره بگو برامن اکثرن هنگ میکنه.وقتیم  ریسرت میکنم دیر روشن میشه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
اره بگو برامن اکثرن هنگ میکنه.وقتیم  ریسرت میکنم دیر روشن میشه

نوت9

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

سلام 

من شیائومی دارم ۴ و ۵ ماه هست که هندزفری خراب می‌کنه یعنی هر هندزفری یه هفته میتابه بعد دیگه صدا نمی‌ده هفته قبل هم رفتم جای هندزفری رو عوض کردم اما دوباره هم همین اتفاق افتاد

ایش یه جاهایی هست😬😬یه برنامه هایی و میخوام نصب کنم😬😬😬بعدا تو گوشی مامانم نصب میشه تو گوشی من نصب نمیشه😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬گوشی مامانم سامسونگ عه😑😐🔪

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2706