2091
2079

یه روش های برای شیاعومی سراغ دارم که مشکل رو حل یا جلو گیری از بروز یا نصفه حل می‌کنه 

اونایی هم که گوشیشون هنگ زیاد داره مطرح کنند تا روش های بدم که برای بعضی ها می‌تونه تا پنجاه درصد هنگی رو کم کنه 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

بگید کی داره مدل گوشیش چیه کمک کنم 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربراقا پس از قبل اطلاع دادم آقام پس نیابید بگید مریض جنسی اگه بودم اطلاع نمی دادم تا کل حرف هاتون رو بزنید هرکی تاپیک ام خواست بیاد بیاد هرکی نخواست نیاد هرکی فکر می‌کنه تاپیک ام مشکل داره نی نی یار رو خبر کنه چون از خودم مطمعن ام شما خبر کنید بعد ببینید هیچی نمیشه چون طبق قوانین رفتار میکنم قوانین خود ساخته خود رو به نی نی سایت نسبت ندین

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
لایک کنید خوشگلا

خوب مشکل گوشیتو بگو شما فعلا 

اره بگو برامن اکثرن هنگ میکنه.وقتیم  ریسرت میکنم دیر روشن میشه

دلم میخاست به آرزوهام میرسیدمو امضامو عوض میکردم ولی نرسیدم.خدایا کمکم کن به آرزوهای خوبم برسم.میشه برای رسیدن به خوشبختیم دعا کنید  
اره بگو برامن اکثرن هنگ میکنه.وقتیم  ریسرت میکنم دیر روشن میشه

نوت9

دلم میخاست به آرزوهام میرسیدمو امضامو عوض میکردم ولی نرسیدم.خدایا کمکم کن به آرزوهای خوبم برسم.میشه برای رسیدن به خوشبختیم دعا کنید  
2050

سلام 

من شیائومی دارم ۴ و ۵ ماه هست که هندزفری خراب می‌کنه یعنی هر هندزفری یه هفته میتابه بعد دیگه صدا نمی‌ده هفته قبل هم رفتم جای هندزفری رو عوض کردم اما دوباره هم همین اتفاق افتاد

ایش یه جاهایی هست😬😬یه برنامه هایی و میخوام نصب کنم😬😬😬بعدا تو گوشی مامانم نصب میشه تو گوشی من نصب نمیشه😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬گوشی مامانم سامسونگ عه😑😐🔪

هی دنیا سوال دارم ازت لامصب😃 چرا تنها چیز با ثبات درون من بی ثباتیم هست؟😐🔪😂دنیااااا چرا جوابمو نمیدی؟هی دنیا پشمم حالیت نیست😝😌🤫 نیمه پر لیوانو ببین...حتی اگه تو لیوان دسشویی باشه😐🐾
2104

ردمی نوت ۹ پرو.

تازه بازگشت به کارخانه زدم.اهنگ و فیلمم ندارم روش.مجازیم ندارم.

خیلی برنامه کم ریختم.ولی سرعتش از قبل اومده پایینتر😐

قبلش نمیتونستم برنامه ای ازتقا بدم از خود گوشی یا گت اپ شیائومی یا خود گوشی رو ارتقا یدم.

😕

زدم بازگشت.حالا اینجوریه،😐

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
خواهرم شیائومی نت 9داره ب شدت هنگه چکار کنه 

دلیلش اینه که آپدیت پایدار نصب نمی کنه این اتفاق زیاد برا کاربران افتاده اکثر کاربر ها آپدیت تا میاد رو می زنند نصب می کنن در صورتی که باید فقط اپدیتی رو نسب کنن که بالاش نوشته یا پایدار یا استیبل حدود یک ماه دیگه آپدیت استیبل میاد اون رو نصب کنه هنگی بی هنگی ولی فعلا بهش بگو بره تو گوشی زبان رو بزنه انگلیسی و یه خاموش روشن کنه درصد هنگی میاد پایین حداقل ۱۵درصد و باید با جزعیات بیشتری بگید مثلا آیا فک می‌کنه ویروسی شده آیا برنامه مخرب نصب کرده آیا به صورت درست از گوشی استفاده نمی کنه آیا خیلی حافظه اش پره همه این عوامل تاثیر گذارند