2703
2553

من تموم کردمممم😁

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان کنکوری می خونی

نع

سال دیگه کنکور دارم😁

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
کنکوری خوندن و شروع کردی؟ راستش دنبال دوست درسی زرنگیم که با هم رقابتی بخونیم برا کنکور

اگه تازه دهمت تموم شده زوده هنوز برای کنکور چرا این حرفو میزنم؟ چون بعضی وقتا هر چی بیشتر بدویی دیر تر و سخت تر میرسی از الان ذهنتو مشغول نکن من شاگرد سومم با معدل ۱۸و خورده ای همه معلمام جذب میکنم اما نه با خرخونی

بعضی از همکلاسی هام از ۶ صبح شروع میکنن به خوندن تا ۱۲ شب اما به هیچ جا نمیرسن چون فقط خودشونو خسته میکنن

هم درس بخون هم زندگی کن هم تفریح ...♥️  

2714
اها راستش دنبال دوست درسی بودم کنکوری بخونیم از یازدهم😐💔💔 اما نیست فک کنم

مشکلی داری؟🤔

اگه تازه دهمت تموم شده زوده هنوز برای کنکور چرا این حرفو میزنم؟ چون بعضی وقتا هر چی بیشتر بدویی دیر ...

اها می دونم 

اما می خوام تست زنیم قوی بشه

من نهابت می خوام روزی۶_۷ ساعت بخونم فقط نه زیاد

چرا مگه

هیچی،خواستم بدونم مشکل درسی داری یا میخوای رقابت کنی

نه مشکل درسی اصلا ندارم فقط می خواستم رقابتی بخونم حوصلم سر نره😂💔

کار خوبی میکنی😘😘

حتما ادامه بده،شاید یکیو پیدا کنی😊

یادت نره مهم ترین عنصر انرژی مثبته😁😁

کمپین_انرژی_مثبت#  

انرژی.مثبت#  

2706