2733
2734

بچه ها من شروع کردم به نویسندگی  با داستان زندگی دوستم شروع کردم نمیدونم قلمم قوی هست یا نه میشه بیایین نظراتتونو زیر این پست برام بنویسید چند دقیقه وقت میزارید داستانمو بخونید میخوام ببینم اصلا تواناییشو دارم یا نه اصلا قلمم چطوریه

چند دقیقه وقتتونو میگیره نظراتتونو راجب من بگید لطفاً🥺🥺🥺

پیچ داستان mahe_chahe_man

اینستا ندار...

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

یه تیکشو برام بزار✋

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گذاشتم

تکرار فعل زیاد داری!!!سعی کن حذف کنی!!!

ب عنوان ی رمان مجازی قابل قبوله اگ مبخوای مردونع بری تو کارش کتاب بخون و دایره لغاتتو ببر بالا!!