2726

همیشه به دست بایدباشی فقط بدوشی😆یه ۲۰ روز فقط دن دن با صداش این وراون وربردم بعدش دادم شیرخشک اش رونوش جان کرد پارسال ۶۰۰ دادم مارکشو نمیدونم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا سینه رو پس میزنه علتش رو پیدا کن شاید آلرژی داره اگر سینه رو نگیره شیرت به مرور خشک میشه چون تولید شیر با مکیدن بچه ارتباط مستقیم داره 

اگر دیدی شیر خشک رو هم پس زد دیگه قطعی بدون آلرژی داره 

شیر دوش هم از اینا که دسته دارن بخر برقی نخر اصلا این دستی ها قشنگ ساکشن خوبی دارن کنترلش هم دست خودته 

بذار ببینم عکسشو پیدا میکنم بذارم برات 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
چرا سینه رو پس میزنه علتش رو پیدا کن شاید آلرژی داره اگر سینه رو نگیره شیرت به مرور خشک میشه چون تول ...

میگن شیشه به بچه بدی تنبل میشه ذیگه حس مک زدن نداره

البته دخترم گاهی شیشه م پس میزنه

خدایا شکرت

یه چیز توی این مایه ها بود برای من

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
میگن شیشه به بچه بدی تنبل میشه ذیگه حس مک زدن نداره البته دخترم گاهی شیشه م پس میزنه

شیر توشیشه خوردن راحت ولی توسینه سخت مک که میزنه خسته میشه کامل سیرنمیشه ولی توشیشه یه پیمانه دوساعت نگهشمیداره

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
میگن شیشه به بچه بدی تنبل میشه ذیگه حس مک زدن نداره البته دخترم گاهی شیشه م پس میزنه

نه توی همه بچه ها اینجوری نیست که شیشه بدی دیگه سینه رو نگیرن 

ببین گوش کن به حرفم یکی قبلا به من گفت آلرژی داره احتمالأ من چون هیچ علایم دیگه ای نمی دیدیم به دکترا میگفتم ، میگفتن نه فقط رفلاکسه ولی توی چهار ماهگی توی پوشک بچه من خون اومد و ثابت شد آلرژی داشته که سینه رو پس می‌زده چهار ماه خودم و بچه رو عذاب دادم فقط 

جدی بگیر حرفمو چیزی از دست نمیدی 

سه هفته بدون اینکه به نتیجه فکر کنی لب به هیییییییچ پروتئین گاوی نزن

گوشت گوساله و گاو خورشتی که توش گوشت گوساله بوده ، شیر ، ماست ، پنیر ، کره ، پنیر پیتزا ، خمیر های آماده که توش شیر دارن بیسکوییت کیک کلوچه هر چیزی که روی پاکتش نوشته شیر خشک رو حذفش کن همه محصولات گاوی حذف سویا و کنجد و ارده هم حذف کن

اگر مثل من بدون پنیر نمیتونی زنده بمونی همه محصولات گوسفندی قابل تهیه هستن فقط تاکید کن بچه آلرژی داره بهت ناخالص ندن سه هفته حتی چهار هفته که گذشت تازه آثار این ها از شیرت خارج میشه و تازه اون موقع ست که میشه قطعی گفت آلرژی داره یا نداره 

من با یک هفته رژیم گرفتن بچه م اوکی شد شما ممکنه زودتر و ممکنه دیر تر نتیجه ببینی ولی نا امید نشو حتما به رژیم ادامه بده بهت قول میدم اگر آلرژی داشته باشه و رژیم بگیری با یه بچه جدید روبرو میشی کیف می‌کنی از شیر خوردنش فقط کمی صبوری کن تا مطمئن بشی آلرژی داره یا نه 

پی پی ش بلغمی یا شل نیست ؟ صورتش رو از جلوی سینه بر میگردونه؟

2706