2726
عنوان

مامانای باتجربه

179 بازدید | 32 پست

سلام خانوما الان دگ وضعیت اقتصادی همه یجورایی مناسب نیست 

پوشک بچه خیلی گرونه 

من میخوام کهنه ببندم مینی واشم خریدم که تواون بندازم ترتمیزشه 

حالا بعضیا میگن بعد شستن بوی نم میده یا بوی بد میده 

چه پارچه ای بخرم اینطور نباشه؟؟

میشه برا حاجتم یک دونه صلوات بفرستی.میدونم فرستادی ممنون

عزیزم دیگه حداقل هارو باید برای بچه فراهم کرد

پوشک کمترین چیزیه که یه بچه نیاز داره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکتا رو در اینستا یا نت سرچ کن پوشک بچه قابل شستشو میفروشن به نظرم گزینه خوبی هست اتفاقا چون پودر ج ...

از کجا میشه خرید خانومی

2728
عزیزم دیگه حداقل هارو باید برای بچه فراهم کرد پوشک کمترین چیزیه که یه بچه نیاز داره

من هرچیزی که درتوانم بود کم نزاشتم 

پوشک و کهنه هیچ فرقی ندارن ـدوستم بچش هرررچی پوشک بود امتحان کرده کلا بچه حسلسیت داده حالا همینطور کهنه مینبنده اصن حساسیت نداره

من هرچیزی که درتوانم بود کم نزاشتم  پوشک و کهنه هیچ فرقی ندارن ـدوستم بچش هرررچی پوشک بود امتح ...

ااتفاقا کهنه خیلی بهتره برا بچه چون پوشک کامل پودر جاذب داره   خیلی بچه ها آلرژی بهش دارن

یا ...

میکم که سرچ کن اینستا پیج داره  در نت هم فکر کنم هست سرچ کن من خودم بچه هام بزرگ‌شدن فقط در مو ...

خیلی ممنونم خانومی 

فقط یکتا# بزنم میاره؟

من هرچیزی که درتوانم بود کم نزاشتم  پوشک و کهنه هیچ فرقی ندارن ـدوستم بچش هرررچی پوشک بود امتح ...

خیلی کم پیش میاد بچه به پوشک حساسیت داشته باشه

به نظرم کهنه اصلا بهداشتی نیست....چون بچه که یک بار جیش کنه اون پارچه ی خیس یکسره با پوست بچه میخوره و بچه رو میسوزونه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ااتفاقا کهنه خیلی بهتره برا بچه چون پوشک کامل پودر جاذب داره   خیلی بچه ها آلرژی بهش دارن یا . ...

خیییلییی ممنونم ازتون 

خواهری برای توی همین یکتا ها چ پارچه ای استفاده کنم؟؟

عزیزم دیگه حداقل هارو باید برای بچه فراهم کرد پوشک کمترین چیزیه که یه بچه نیاز داره

واقعیت فکرش رو کنی بچه به پوشک نیاز نداره مادر بچه اس که حوصله نداره وگرنه از هر دکتری بپرسی واسه بچه کهنه بهتره پودر جاذب درون پوشک هل ضرر داره

من بچه هام بزرگ شدن ولی اگر مثل الان قابل شست شو بود استفاده میکردم کهنه سخت بود برام بستنش

خیلی کم پیش میاد بچه به پوشک حساسیت داشته باشه به نظرم کهنه اصلا بهداشتی نیست....چون بچه که یک بار ...

باید ادم حواسش باشه 

ماهاهم بااینا بزرگ شدیم 

مای بیبی هم همون جیش و پیپی هس توش

خودش پوشک هست عزیزم درست مثل پوشک کامل فقط قابل شستشو در کامت ها هم ببین در موردش چی نوشتن 

وای چقددد خووووب خددداخیرت بده بحق علی 

پس دگ پارچه نخرم ازونا بخرم

2706