2726

وای شاید باورتون نشه ولی خیـــــــلی خوشحالم 😅😂

ممنون از نی نی یار عزیزم🙏🏻🌺😍

البته نمیدونم نی نی یار بود کی بود مشکلمو حل کرد😅

هر کی بود خیلی لطف کرد مخلصشم🤗😁

دیگه من بیخود کنم تاپیک های ممنوعه بزنم😂😂

آدَمَک آخَر دُنیآست بِخَند:))

آزادیت مبارکه😍😍😂😂😂

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

بازگشت دوباره و غرور افرینت رو ب اینجا تبریک عرض میکنم.

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیکار کردی که ازادت کردن چرا منو ازاد نمیکنن هرچی تو تماس با ما پیام میذارم ۱۰بار بیشتر پیام گذاشتم

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:

چیکار کردی که ازادت کردن چرا منو ازاد نمیکنن هرچی تو تماس با ما پیام میذارم ۱۰بار بیشتر پیام گذاشتم☹🤓

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
2706