2733
2734
عنوان

یکی کمک کنه به نظرتون باردارم؟؟؟

136 بازدید | 12 پست

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ، خیلی استرس دارم چون الان ۱۰ روز از پریودم میگذره بعد الان یک چهار پنج روزی میشه که علائم بارداری دارم مثل  خستگی خیلی خیلی زیاد در حدی که روزی چهار بار مجبور می شم بخوابم😢 بعد خیلی اشتهام زیاد شده خیلی خیلی می خورم نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم اول فکر کردم شاید از کم خونی اینطوری شدم ولی اتفاقا این پریودم عادی بود و ضعیف نشدم ، تازه خیلی هم نوسانات خلقی دارم خیلی خیلی ، از چیزای خیلی کوچیک خیلی ناراحت می شم عین بچه ها مثلا دخترم امروز بهم گفت مامان چقدر می خوابی !! بازم عصبانی شدم 😓

خب چرا ببی چک نمیزنی یا نمیری ازمایش

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
به نظر تو بارداریه من تو عید قرص خوردم

قرص اورژانسی خوردی ؟؟نگو اره که این قرص من وبیچاره کرد شک داشتم اومدم به جای یکی سه تا خوردم خیالم راحت که باردارنمیشم اما ماه بعد بارداربودم 😔😓😓😓😓

2738
خب آخه برا آزمایش خون از کرونا می ترسم برا بی بی چک هم خجالت می کشم به شوهرم بگم بخره چون همین دوماه ...

عزیزم خجالت نداره همسرته دیگه بلاخره خودش کاریه که کرده .کرونا ترس نداره بخاطرش نمیتونیم اززندگی عقب بیوفتین گلم

عزیزم خجالت نداره همسرته دیگه بلاخره خودش کاریه که کرده .کرونا ترس نداره بخاطرش نمیتونیم اززندگی عقب ...

راس میگی ولی به هرحال از کرونا خیلی می ترسم تازه الان شوهرمم ماموریته خودمم به خاطر بچم نمی تونم برم بیرون توی شهر غریب زندگی می کنم بچم رو نمی تونم به کسی بسپرم