2737
2734
عنوان

عصبانیم از دستش..😡😞😭

696 بازدید | 55 پست

ببینید ما دوست بودیم و سر ی جریانی مادر من تقریبا ۱ ماه پیش فهمید و گفت تصمیم گیری رو به عهده خودت میزارم 

یکم بعدش این اقا گیر داد من باید به مادرم بگم فشار رومه سختمه فلان 

من هرچی گفتم بهش نگو گوش نکرد خلاصه رفت بهش گفت 

ان مع العسر یسرا😊💚

خب؟

شرمنده ولی بیشتر از ۷ تا سیم کارت ندارم 😁 باافتخار کاربری هفتممه 😎 راااااااستی به مرگ خودم قسم خواسته هام و به داشته هام تبدیل میکنم 😍💞 یه روزی تاپیک چه طوری به اونی که خواستم رسیدم رو میزنم با افتخار ازش براتون تعریف میکنم🍷💜 تنها موجودی که با نشستن به موفقیت میرسد 🐔 مرغ است 😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب افرین ک خانواده ها فهمیدن

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

مادرشم واکنش منفی نداده ظاهرا 

فقط نگران شده و گفته که حس تنهایی میکنم

اینو گفته و گریه کرده دوسپسرمم بقلش کرده و بهش قول داده هیچوقت تنهاش نمیزاره

از دیروز تالا اینو تعریف میکنه‌و گریش میگیره:/ میگه مادرم گفت حس تنهایی کردم آخ.... هی اشک میریزه

تک فرزندم هست

ان مع العسر یسرا😊💚
مادرشم واکنش منفی نداده ظاهرا  فقط نگران شده و گفته که حس تنهایی میکنم اینو گفته و گریه کرده ...

خبب

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2738

بعدش هم گفت من به مادرم گفتم که تو بخاطر من پشت کنکور وایسادی

بچه ها توروخدا این حرفش بد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

من بخاطر خودم ایندم و پدر و مادرم موندم اخع‌مگه قحطی پسره؟ ؟؟

ان مع العسر یسرا😊💚
مادرشم واکنش منفی نداده ظاهرا  فقط نگران شده و گفته که حس تنهایی میکنم اینو گفته و گریه کرده ...

فبلم هندی شدکه😕

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
بعدش هم گفت من به مادرم گفتم که تو بخاطر من پشت کنکور وایسادی بچه ها توروخدا این حرفش بد نیست؟؟؟؟؟؟ ...

خب اینکه طبیعیه همه پسرا قپی در میکنن

کلا اگ دروغ نگن اگ قپی نیان ک پسر نیستن 

2706