2726
عنوان

جنسیت بچم تو ماه هشت یهو تغییر کرد،افسردگی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13199 بازدید | 66 پست

بابا چرا ناراحتی اخه خواست خدا بوده دعا میکنم که بچت و خودت سالم و سلامت از مرحله بارداری بیرون بیاین انقدر خودتو اذیت نکن جنسیت بچه تو دنیای لمروزی واقعا دیگه مهم نیست دعا کن فقط اولاد سالم و سلامت خدا بهت بده🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله بهترین جا هم رفته بودم برا سونوگرافی انومالی 😔

خب شاید الان اشتباه گفتن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
بچت چیه

پسره تو17هفته وسه روزانومالی رفتم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

هفته چندم رفتی سونو گفت پسره؟

منم یه موقع ها استرس میگیرم جنسیتش عوض بشه.اولیم دختره دومیمم گفتن دختر.وسیله هاشو خریدم همه چی گرونه یه موقع ها فک میکنم عوض بشه چی میشه.

سالم باشن انشاالله جنسیت مهم نیست گلم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
تو سونو های قبلی گفته بودن قطعی دختر

تا ماه هشتم نفهمیده بودن؟ واقعا که نوبره والله.

اینجا خانم ها از روی سونو ان تی و ضربان قلب و اینا قطعی میگن   اونوقت دکتر سونو گرافی نفهمیده  

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
نی نی سایت بد تاثیر گذاشته باید ستاد مبارزه با فرزند دختر بزنیم 😂👊

نه اگه اولی دختر بود صد در صد ناراحت میشدیم اگه بعدیم دختر بشه 

حالا چون یه پسر داریم فرقی نداره  دومی چی باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

چه اشکالی داره آخه عزیزم؟😍

بچه نعمت خداس،حالا هر جور که میخواد باشه

خود من تا ماه هفتمم،به مامانم گفتن پسرم😂

و الان هم شوهرم دختر خیییلی دوس داشت،ولی خدا چیز دیگه خواست برامون😍

مطمئن باش،هیییییییییچ کار خدا بی حکمت نیس عزیزم🙏🙏😍

انشالله پسری سالم و صالح بشه براتون🙏🙏😘😘

#کمپین_انرژی_مثبت‍ 

#انرژی-مثبت‍ 

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
بابا چرا ناراحتی اخه خواست خدا بوده دعا میکنم که بچت و خودت سالم و سلامت از مرحله بارداری بیرون بیای ...

چون چند ماه باهاش زندگی کردم کلی لباس خریدم ‌با هر کدوم کلی تصورات داشتم،همیشه از پسر داشتن میترسبدم آنقدر که میگن آدمی که دختر نداره تنهاس

2706