2726

ازبچگی تاالان بافوتبال بازی کردن حالم خوب میشه بااینکه۲۴سالمه ولی هرلحظه میبینم بچهاتوکوچه بازی میکنن دوس دارم برم باهاشون بازی کنم ولی همیشه این جمله رو شنیدم تودختری دخترو چه ب ورزش اونم فوتبال میدونم اینده ای نداره ولی بزرگترین و قشنگترین ارزوم بود😔😔هیچی حالموخوب نمیکنه هیچی

میشه واس منم ی امضابزنید مشکلم حل شه باارامش درس بخونم لطفافقط ی دیقه طول میکشه عضومیشید و امضاتون ثبت کنید۸سال اذیت شدم الان منتظرمعجزه ی خدام شمامیتوتیدبایه امضامنو به این ارزوی محالم نزدیک کنیدمن ازادمای دنیای واقعی انتظاری ندارم مجازیارو بیشترقبول دارم چون حداقلش اینه که نمیشناسمشون❤کمکم میکنن درحالیکه نمیشناسنم واین بهترین حس دنیاس❤🙏

م هر دو سه شب میرم زمین چمن محلمون خیلییی خوبع واقعا روحیع میگیرم

ریییی..م دهن اونی ک میگ دخترو چ ب ورزش😏

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه که علاقتو دنبال کن

اخه چطوری کجابرم بااین سن میگن سنت بالاس دیره 😒تهرانم 

میشه واس منم ی امضابزنید مشکلم حل شه باارامش درس بخونم لطفافقط ی دیقه طول میکشه عضومیشید و امضاتون ثبت کنید۸سال اذیت شدم الان منتظرمعجزه ی خدام شمامیتوتیدبایه امضامنو به این ارزوی محالم نزدیک کنیدمن ازادمای دنیای واقعی انتظاری ندارم مجازیارو بیشترقبول دارم چون حداقلش اینه که نمیشناسمشون❤کمکم میکنن درحالیکه نمیشناسنم واین بهترین حس دنیاس❤🙏
2728