1874
2079

ازبچگی تاالان بافوتبال بازی کردن حالم خوب میشه بااینکه۲۴سالمه ولی هرلحظه میبینم بچهاتوکوچه بازی میکنن دوس دارم برم باهاشون بازی کنم ولی همیشه این جمله رو شنیدم تودختری دخترو چه ب ورزش اونم فوتبال میدونم اینده ای نداره ولی بزرگترین و قشنگترین ارزوم بود😔😔هیچی حالموخوب نمیکنه هیچی

خوبه که علاقتو دنبال کن

لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ......مرسی 💛🧡💚علیرضا طلیسچی 💚🧡💛سعی نکن قلقمو پیدا کنی من خودم خودمو نمیشناسم چه برسه به تو .......هیچ چیز تو دنیا حقیقت نداره خودت خواستی بهش حقیقت بدی هیچ قانونی حاکم نیست خودت اونارو انتخاب کردی راه ثابتی وجود نداره ............ریشه همه مشکلات تاریکیای ذهنه..‌‌‌‌‌‌‌..........حتی شده باوراتو بکوب دوباره بساز ...‌‌‌‌‌‌‌.......بازم میگم درخواست دوستی بنا به دلایلی قبول نمیکنم .......‌..........................اره....خوشخندم.....خنده تنها چیزی بود ک هیچ وقت تنهام نذاشت ......حتی تو سختیام......لبخند میزدم به مشکلاتم میگفتم فکر کردی میتونی از پا بندازیم.....ممنونتم ک هستی.......

م هر دو سه شب میرم زمین چمن محلمون خیلییی خوبع واقعا روحیع میگیرم

ریییی..م دهن اونی ک میگ دخترو چ ب ورزش😏

وسَطِ طَبیعتِ بِکرِ ▵چِشمات▴غرقِ ▵آرامِشم...💛 بنام خداوندی که پرسپولیس را افرید تا اس تق لال بی سرور نماند❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خب برو باشگاه فوتسال

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2077
اخه چطوری کجابرم بااین سن میگن سنت بالاس دیره 😒تهرانم 

نه بابا اصن بالا نی ولی خب برا علاقت میگم دنبال کن

لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ......مرسی 💛🧡💚علیرضا طلیسچی 💚🧡💛سعی نکن قلقمو پیدا کنی من خودم خودمو نمیشناسم چه برسه به تو .......هیچ چیز تو دنیا حقیقت نداره خودت خواستی بهش حقیقت بدی هیچ قانونی حاکم نیست خودت اونارو انتخاب کردی راه ثابتی وجود نداره ............ریشه همه مشکلات تاریکیای ذهنه..‌‌‌‌‌‌‌..........حتی شده باوراتو بکوب دوباره بساز ...‌‌‌‌‌‌‌.......بازم میگم درخواست دوستی بنا به دلایلی قبول نمیکنم .......‌..........................اره....خوشخندم.....خنده تنها چیزی بود ک هیچ وقت تنهام نذاشت ......حتی تو سختیام......لبخند میزدم به مشکلاتم میگفتم فکر کردی میتونی از پا بندازیم.....ممنونتم ک هستی.......