2410
2553
عنوان

قند توبارداری پ خطره؟

91 بازدید | 15 پست

من یه ماه پیش ازمایش قند دادم کمی قند داشتم ولی محل ندادم نرفتم دکتر تازگیا یه ازمایش ادرار دادم قند نشون داد باز دکتر گف برو دکتر حتما منم از خالم پرسیدم گف برو دکتر بچه گناه داره الان امرو ز رفتیم دکتر بازم گف ازمایش بده  میزان قندتو دقیق بدونم کلی پول خرج مردیم خالم الان منو دیده میگه زیاد مهم نبود دیابت بارداری بعد بارداری تموم میشه این همه ترسوند منو الانم اینو میکه هیچم اکه میدونستم دکتر نمیرفتم کلی پول خرج هم نمیکردم

وا کی گفته مهم نیست ؟دیابت بارداری اگر تحت نظر نباشی و کنترلش نکنی ممکنه بمونه باهات بعدا هم برا بجه خطرناک میشه 

چرا سرسری گرفتی 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قند تو بارداری خطرناکه امکان خفگی بچه هست من خواهر شوهرم تو ماه نه بخاطر قند بچشو از دست داد پ ...

از ماه چند قندش رفته بود بالا میدونی؟

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2456
2714
از ماه چند قندش رفته بود بالا میدونی؟

از ماه دوم مرتب انسولین میزد ..ولی ماه آخر دقیق ده روز مونده ب زایمان بچه خفه شده بود تو شکمش از قند ...وقتی هم بچه رو برداشتن پنج کیلو شده بود

خدایا شکرت 💞
الانم شوهرم اعصابش خورده میگه خالت میگه مهم نیس چرا رفتیم دکتر

خالت مگه پزشکه که حرفشو انقدر جدی گرفتی؟حتما باید دکتر بری و تحت نظر باشی 

خیلیم خطریه واگه کنترل نشه جون بچه ب خطرمیفته وزایمان زودرس و.... اگ همون اول پیگیری  میکردی دیگه اینهمه الان هزینت نمیشد...بله دیابت بارداری بعد زایمان ازبین میره اما به شرط کنترل شدن

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
از ماه دوم مرتب انسولین میزد ..ولی ماه آخر دقیق ده روز مونده ب زایمان بچه خفه شده بود تو شکمش از قند ...

وای عزیزم 😔

قند خیلییی مهمه تو بارداری قند من ناشتا ۱۰۶ بود انسولین داده دکترم

قند باعث بزرگ شدن غیر طبیعی جنین میشه

باعث کنده شدن جفت میشه

باعث میشه قند طفلی جنینم بالا بره که اصلا براش خوب نیس

البته دور از جون

شما رژیم بگیر و تحت نظر دکتر باش ایشالا چیزی نمیشه

2706