2733
2734
عنوان

لاغرم 😢

275 بازدید | 28 پست

سلام ببخشید من چی بخورم چاق شم هرراهی رو امتخان کردم اما تاثییر نزاشته ...حالا پودر یا قرص جنیسینگ خوبه میخام زود اثر کنه

خدایا رگ گردنمو بیخیال بغلم کن♡میشه یه صلوات بفرستی

من یه مدته جوپرک رو دارم امتحان میکنم ظاهرا تاثیر داشته

خواستی بگو تا بهت توضیح بدم چجوری

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرخشک

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

قدو وزنت چنده 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

شیرخشک بزرگسالان انترامیل استاندارد

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من یه مدته جوپرک رو دارم امتحان میکنم ظاهرا تاثیر داشته خواستی بگو تا بهت توضیح بدم چجوری

میشه بگی گلم؟خیلییی لاغرم قبلا بهتر بودم اما الان به شدت لاغرشدم

خدایا رگ گردنمو بیخیال بغلم کن♡میشه یه صلوات بفرستی

قرص نخور عوارض داره

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2738

سلام عزیزم من چندسالی درگیر بودم قرص سپرو و مخمر ابجو خوردم و چیز میزای گیاهی و .. کلی راه رفتم البته قرص سپرو موثر بود ولی خیلی کم مخمر ابجوهم موقتی بود این دوتا که گفتم بدون ضرر هستن 

خلاصه ی سال پیش پودر گین اپ خوردم مال بچه هاشو گرفتم که مطمعن باشم بی ضرره 

یعنی عاااالی بود انقد قشنگ تپلم کرد کلی اعتماد بنفس گرفتم

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
میشه بگی گلم؟خیلییی لاغرم قبلا بهتر بودم اما الان به شدت لاغرشدم

جوپرک رو اول یکم بدون روغن تفت میدی بعد ۲ لیوان آب داغ میریزی توش ۱۲ ساعت بزار بمونه رو شعله ی ملایم مثلا رو سماور بعد ۱۲ ساعت آبش رو بریز تو لیوان فقط آبش خود جو رو نه با نبات بخور فورا اشتهات زیاد میشه 

من یه هفته س اینکارو میکنم اشتهام خیلی زیاد شده

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
زود تاثییر میزارع؟

بله😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706