2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اعتقاد نداشتم ولی یکی از فامیلا یه چیزی از ما میخاست که ما اصلا نظر فروشش رو نداشتیم  ولی یه روز اومدن خونمون  من خودم بهشون پیشنهاد دادم و پولش هم بعد یک سال داد  ولی از دهن بچش ناخواسته در رفت که برامون دعا گرفته 

2728
اصلا اعتقاد ندارم همش تلقینه

چن نفر گفتن در مورد همین طلسم ک با زندگی شون چیکار کرده 

بعدجالب اینجاس ک وقتی طلسم و باطل میکردن برای نفر مثلا ی کمی مو تو کمدش بوده برای ی نفر انگشت شصت پدر بزرگش بود و ووووو از همینا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6401753/روز-سوم-باطل-السحر-و-معجزه-قران-و-حال-من

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
https://www.ninisite.com/discussion/topic/6401753/روز-سوم-باطل-السحر-و-معجزه-قران-و-حال-من

این تاپیک بخون‌گلم بدرد مبخوره..و نتیجه میگیری..

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
وقتی سرت اومد میفهمی راسته منم قبلا باور نداشتم  توقرآن هم هست

صحیح

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)
الان منی که تو این حالم زندگیم نابود شدن باور دارم و تا سرت نیاد باور نمیکنی عزیزم انشالله که برات ن ...

آوو ممنونن

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)