2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خرافاته بسیار هم سم هستش متاسفانه چون همه اعتقاد دارن بهش تقریبا :)

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)

خیر.. اینم جواب دادم چون چندین ساله شاگرد کسی هستم که تو عرفان و انرژی ذهن ،، ذهن ، و حس ششم بالا و ........ هست.. بله این چیزا همه چی داره حتی ذهن، و خیلی چیزا که باز نمیکنم،، ولی طلسم و این چیزا نه ب هیچ وجه

خب طلسم که وجود داره ، ولی طلسمی که اثر گذار باشه باید بسیار قدیمی باشه و انرژی زیادی هم از اون فرد طلسم کننده میگیره ، برای همین جادوگرهای واقعی به ندرت از طلسم استفاده میکنن ، مگه اینکه طرف ادم مهم و خاصی باشه و طلسم واقعی قیمتش سرسام اوره 

از طرفی طلسم روی کسی که به معنای واقعی به قدرت خدا ایمان داره کوچکترین اثری نداره 

غیر این بقیش همه دروغه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
خرافاته بسیار هم سم هستش متاسفانه چون همه اعتقاد دارن بهش تقریبا :)

ولی اگه طلسم کنن هم اگه اعتقاد هم نداشته باشی تو طلسم میشی 

خیلی بده چطور دلشون میاد زندگی مردم و خراب کنن

من اعتقاد نداشتم اهلشم نبودم ولی بعد ازدواج اعتقاد پیداکردم چون ضربشو خوردم ولی اهل وپیگیرش نیستم که به دعانویسا متوسل شم چون به هرکسی نمیوفته و مثل نفرین دوسرسوزه

ولی اینکه نقض کنیمم کاردرستی نیست اگه اعتقادنداریم بگیم وجودنداره بله وجود داره این چیزا ولی همیشه مثبت جواب نمیده که به خواسته هامون برسیم 

چون تمام دعانویسا با اجنه ها تمام نیروهای منفی درتماسن بیشترازاینکه خیر داشته باشن نحسی دارن برا ادم

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
ولی اگه طلسم کنن هم اگه اعتقاد هم نداشته باشی تو طلسم میشی  خیلی بده چطور دلشون میاد زندگی مرد ...

دروغه آغااا اینا باور نکنید 

کاربر آقا هستم تعصبی رو آبعلی تیکر بارداریمه🙂 اسم بچه هام کبرای گلاب الدینه ی اصل ممدعلی جاستین زاده اصل☺😚💕💖💗💓💙💚❤💞💝🖤💜🧡💛 متعهد به آقاییم چشم مادر شوار و خواهر شوار و جاریام کور (هلیا شرکنم فرزند خوندمه)
2706