1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

خیر.. اینم جواب دادم چون چندین ساله شاگرد کسی هستم که تو عرفان و انرژی ذهن ،، ذهن ، و حس ششم بالا و ........ هست.. بله این چیزا همه چی داره حتی ذهن، و خیلی چیزا که باز نمیکنم،، ولی طلسم و این چیزا نه ب هیچ وجه

خب طلسم که وجود داره ، ولی طلسمی که اثر گذار باشه باید بسیار قدیمی باشه و انرژی زیادی هم از اون فرد طلسم کننده میگیره ، برای همین جادوگرهای واقعی به ندرت از طلسم استفاده میکنن ، مگه اینکه طرف ادم مهم و خاصی باشه و طلسم واقعی قیمتش سرسام اوره 

از طرفی طلسم روی کسی که به معنای واقعی به قدرت خدا ایمان داره کوچکترین اثری نداره 

غیر این بقیش همه دروغه

خرافاته بسیار هم سم هستش متاسفانه چون همه اعتقاد دارن بهش تقریبا :)

ولی اگه طلسم کنن هم اگه اعتقاد هم نداشته باشی تو طلسم میشی 

خیلی بده چطور دلشون میاد زندگی مردم و خراب کنن

2051

من اعتقاد نداشتم اهلشم نبودم ولی بعد ازدواج اعتقاد پیداکردم چون ضربشو خوردم ولی اهل وپیگیرش نیستم که به دعانویسا متوسل شم چون به هرکسی نمیوفته و مثل نفرین دوسرسوزه

ولی اینکه نقض کنیمم کاردرستی نیست اگه اعتقادنداریم بگیم وجودنداره بله وجود داره این چیزا ولی همیشه مثبت جواب نمیده که به خواسته هامون برسیم 

چون تمام دعانویسا با اجنه ها تمام نیروهای منفی درتماسن بیشترازاینکه خیر داشته باشن نحسی دارن برا ادم

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
ولی اگه طلسم کنن هم اگه اعتقاد هم نداشته باشی تو طلسم میشی  خیلی بده چطور دلشون میاد زندگی مرد ...

دروغه آغااا اینا باور نکنید 

پس فردا گندش در میاد تو ترکیب ساخت کاغذ کتابهای درسی دیازپام میزنن, ببین کی گفتم😐
2104

منم اعتقاد نداشتم ولی یکی از فامیلا یه چیزی از ما میخاست که ما اصلا نظر فروشش رو نداشتیم  ولی یه روز اومدن خونمون  من خودم بهشون پیشنهاد دادم و پولش هم بعد یک سال داد  ولی از دهن بچش ناخواسته در رفت که برامون دعا گرفته 

اصلا اعتقاد ندارم همش تلقینه

چن نفر گفتن در مورد همین طلسم ک با زندگی شون چیکار کرده 

بعدجالب اینجاس ک وقتی طلسم و باطل میکردن برای نفر مثلا ی کمی مو تو کمدش بوده برای ی نفر انگشت شصت پدر بزرگش بود و ووووو از همینا